Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

pierwszy seks po porodzie

Data utworzenia : 2014-09-04 15:53 | Ostatni komentarz 2022-03-29 19:34

Konto usunięte

35393 Odsłony
84 Komentarze

Dziewczyny, szukałam wątku i nie znalazłam, ale jeśli jest to podajcie link ;) Jak to u Was było z pierwszym seksem po porodzie, kiedy odważyłyście się pierwszy raz zbliżyć z mężem, jak Wam było, czy ochota na seks przyszła Wam szybko? Bo to bardzo indywidualna sprawa i zależna od wielu czynników - zabiegi podczas porodu (nacinanie krocza, pęknięcia i szycie, cesarskie cięcie) i inne dolegliwości poporodowe...

2014-09-19 19:30

Mama Antka ogólnie rzecz biorąc dziewczyny pisały to wszystko z uśmiechami o tym seksie..nie opisywały szczegółów,tylko tak,jak pisze Zośka,że seks po porodzie bardzo się zmienia,nie zawsze jest na niego czas i niekoniecznie w łóżku.. Trzeba mieć trochę dystansu do siebie i podejść do życia z uśmiechem.. :) Powiedzcie,nie kochane?? MamaAntka chyba jak by czasem weszła na ogólny,to nie zrozumiała by klimatu :P Pyrtki i te sprawy... :D :D :D

2014-09-19 18:29

MamaAntka nam nie chodziło o chwalenie się tylko raczej o to, że przy dziecku trzeba być kreatywnym i wykorzystywać chwile i miejsca kiedy jest okazja, bo to już nie ta sama swoboda co przed ciążą i porodem... Nie ma o co się gniewać :)

2014-09-19 17:30

Dziewczyny nie chodzi mi o temat seksu ze to ze to cos złego, tylko chwalic sie tym ze sie uprawia go na stole to troche dziecinne nie uwazacie...?? dorosłe kobiety chyba jestescie a nie nastolatki.... :) Broń boze nie chciałam nikogo urazic:)

2014-09-19 17:22

bo mężczyznom trzeba łopatologicznie wtedy rozumieją. Ależarty to żarty niech mu będzie :) gdyby nie zrozumiał to byłyby nici z seksu ;)

2014-09-19 12:26

Ponoć jest udowodnione naukowo,ze meżczyźni nie widzą cellulitu.ale wielkie rozstępy na brzuchu raczej rzucają sie w oczy :) bardziej chyba to mam na myśli :) Fakt,że czasem mężczyźni nie mają wyczucia..dobrze,że zrozumiał i przestał robić sobie żarty.. ja to zawsze mówię,ze faceci czasem są gorsi jak blondynki :P bez urazy-do blondynek oczywiscie :D

2014-09-19 12:18

Madzia, Samanta macie rację. Ale Madzia ja myślę, że właśnie mężczyźni wielu naszych mankamentów drobnych nie widzą. Mój mąż liczył się ze stratami, bo ja całą ciążę świrowałam... A on przy pierwszym razie się mną i tak zachwycał. Nie można między tak bliską osobą mieć oporów. A przynajmniej o tym szczerze porozmawiać. Jak mąż zaczął żartować o rzeczach, które mnie bolały i robiło mi się przykro to mu wprost powiedziałam i przestał, bo przyznał, że to i tak żafty były :)

2014-09-19 11:49

A co do rozstępów i nadmiaru tłuszczyku,to powiem Wam,jaki sposób sobie znalazłam.. po prostu sie przełamałam :) jeszcze przed pierwszym seksem po porodzie po prostu pokazałam mężowi gdzie mam rozstępy i powiedziałam,ze już nie jestem tak idealna,jak kilka lat temu.. A mąż mi powiedział: "ciąża wiele zmienia,na dobre.. a Ty wciąż dla mnie jesteś tak samo piękna :)" i dzięki temu nie mam właśnie oporów :) tylko chyba trzeba postawić na szczerość! Rozebrać się przy zapalonym świetle i pokazać. bo jak będziemy sie ukrywać z tym wszystkim,co nam leży na wątrobie,to dobrze nie wróży..a wręcz coraz bardziej potem człowiek zamyka sie w sobie,a prawda jest taka,że ta nasz druga połówka i tak wiele widzi.. wiec po co się ukrywać? faceci widzą,nawet jak my o tym nie wiemy.. bo wbrew pozorom są bardzo spostrzegawczy.. w końcu są wzrokowcami.. Potem robi się mało przyjemna atmosfera,bo jemu jest głupio,udaje że nie widzi,a Ty sie chowasz w sobie..

2014-09-19 11:43

Bo dla mnie to była zwykła prowokacja :) Samanta,z tym reumatyzmem dobrze powiedziane :D :P U mnie seks po porodzie jest super :) mąż jest fantastyczny :) nie mam oporów :) jest inaczej jak przed ciążą,ale też bardzo miło :)