Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wulgarność rodziców

Data utworzenia : 2014-07-21 15:05 | Ostatni komentarz 2022-08-25 08:18

E.Nowak

5640 Odsłony
58 Komentarze

Drogie mamy byliśmy nad zalewem by po spacerować z córką i tam była matka z 4może 5 letnim synem . Ten chłopczyk nie słuchał mamy i skakał do wody dosłownie skakał i mówił "na bombę " . Jego mamie zabrakło cierpliwości i dosłownie wstała złapała go za rękę przy tym szarpiąc i mówi tak " Jak ci przy****dolę to Ci się K***"* odechce tej wody ! " Ja zdębiałam nie wiedziałam czy mam reagować . Bez żadnego wstydu tak wulgarnych słów używała mogła inaczej wytłumaczyć a nie tak przy ludziach . Z mężem jesteśmy bardzo w szoku tyle ludzi się przyglądało i każdy patrzył z niedowierzaniem ale co najlepsze ona położyła się na ręczniku a chłopiec dalej skakał do wody jak gdyby nic ... Szok

2014-07-21 15:41

Poważnie? Jestem w szoku... Tym bardziej ze powinna zdawać sobie sprawę ze dziecko bardzo szybko powtarza takie słowa... Zero wstydu... Zero wychowania. Moja mama wczoraj zbierała się do wyjścia i czegos tam szukala... Mały siedział w krzesełku i jadł. W końcu moja staruszka mówi kurcze gdzie to jest? A z ust mojego synka bez chwili zastanowienia padło ,, kulcze" to juz był dla mnie alarm żeby uważać co się mówi przy dziecku a ma dopiero 15 miesięcy. A taki 5 latek mówi juz ładnie i może użyć tych przekleństw np w przedszkolu... A wtedy matka pewnie się wyprze i powie ze na pewno na podwórku usłyszał bo przecież u nich w domu się nie przeklina... I tak ogólnie moim zdaniem ze to jest brak szacunku do samego dziecka. Żeby się nie zdziwiła ze kiedyś też tak bd się do niej zwracał...

2014-07-21 15:23

To jest kwestia wychowania. Nie rozumiem jak można w taki sposób się odzywać się do dziecka.. Dla mnie to dno i patologia.