Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wulgarność rodziców

Data utworzenia : 2014-07-21 15:05 | Ostatni komentarz 2022-08-25 08:18

E.Nowak

5635 Odsłony
58 Komentarze

Drogie mamy byliśmy nad zalewem by po spacerować z córką i tam była matka z 4może 5 letnim synem . Ten chłopczyk nie słuchał mamy i skakał do wody dosłownie skakał i mówił "na bombę " . Jego mamie zabrakło cierpliwości i dosłownie wstała złapała go za rękę przy tym szarpiąc i mówi tak " Jak ci przy****dolę to Ci się K***"* odechce tej wody ! " Ja zdębiałam nie wiedziałam czy mam reagować . Bez żadnego wstydu tak wulgarnych słów używała mogła inaczej wytłumaczyć a nie tak przy ludziach . Z mężem jesteśmy bardzo w szoku tyle ludzi się przyglądało i każdy patrzył z niedowierzaniem ale co najlepsze ona położyła się na ręczniku a chłopiec dalej skakał do wody jak gdyby nic ... Szok

2022-08-25 08:18

ja staram się nie używać wulgarnych słów 

 

2021-10-27 10:24

myszka, dokładnie, a potem zdziwienie, że dziecko podrośnie i tak samo rodzicom odpowiada, że pójdzie do szkoły i tak powie nauczycielowi czy innemu dorosłemu. Albo że się nie potrafi zachować wśród ludzi. Nie potrafi, bo rodzic tak nauczył.

2021-10-26 22:35

Do dziecka.. No trochę lekka przesada moim zdaniem 

Konto usunięte

2021-10-26 14:24

Idąc z dzieckiem na plac zabaw czy spacer ciągle słyszę takie teksty.. a nawet pod szkołą jak czekam na Syna! :O

Dzieci jak to dzieci - biegają, bawią się, śmieją. A niektóre matki wyrażają się w taki sposób że aż bolą uszy! Jak tak można!? Dla mnie powiedzenie do dziecka "Ty Gnuju zas*any" jest niedopuszczalne a nie ukrywam że słyszę dużo dużo gorszę wyrażenia. 

I co się później dziwić że dzieci nie maja szacunku do rodzica, skoro rodzic nie ma szacunku do dziecka.

2021-08-29 07:19

Anita ja raz na placu zabaw zwracałam uwage żeby nie używali takich słów

2021-08-28 09:29

A u nas kiedys corka podłapała.jak byliśmy w galerii na zakupach szla młodzież rozradowana i oczywiście słała wulgaryzmami   wiec nie zawsze musi to wychodzic od rodziców podobnie jak sa place zabaw u nas jest miejsce gdzie obok placyku jest miejsce spotkań młodzieży No i też um się nie raz wymsknie a takie maluchy to to jednak łapią grunt to odpowiednio zareagować, jak będziemy się cieszyć smiac to dziecko zacznie tych słów uzywac by być w centrum uwagi bo powiedzialo coś zabawnego

2021-08-27 18:39

jak się otoczenie śmieje to dziecko nie rozumie ż eto jest złe

2021-08-27 06:59

PatrycjaP dokładnie. Potem dziecko mówi bo myśli że to zabawne.. a oduczyć ciężko