Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Urządzamy pokoik dla niemowlaka

Data utworzenia : 2014-07-04 23:44 | Ostatni komentarz 2023-06-02 12:44

Konto usunięte

18323 Odsłony
174 Komentarze

Urządzanie pokoiku dla maleństwa jest bardzo przyjemne. Jednak wymaga planu, wiedzy i pewnych zasobów finansowych. Podpowiemy, które rozwiązania będą najbardziej funkcjonalne oraz na co warto zwrócić uwagę aranżując przestrzeń.

2023-04-03 14:16

Najważniejszy w sypialni jest materac bo stelaz za bardzo nie ma znaczenia.. każdy będzie dobry.. 

2018-12-26 16:54

Dokładnie tak. Ew jak ktoś ma tak urządzony pokój, że łóżeczko stoi w miejscu gdzie mocno świeci słońce i nie ma możliwości przemeblowania to taki baldachim może trochę osłonić dziecko w czasie drzemki w ciągu dnia.

2018-12-24 12:46

Mamusia mi tez wydaje się zbednym wydatkiem, choc tu decyzja nalezy do rodzica, jak ktos jest bardzo zafiksowany na urzadzanie kącika dla malucha i nie wyobraza sobie bez tego aranżacji to tez ok, tylko trzeba pamietac o regularnym praniu, a jako że przy dziecku i tak trochę roboty jest to ja nie dokładałabym sobie kolejnego obowiazku z wlasnej woli ;p

2018-12-21 15:01

Zdecydowanie zbędny jest baldachim, tylko zbieracz kurzu. Joanna D. blog ok, ale nie mogę znaleźć tych artykułów.

2018-11-30 04:58

Czy baldachim do łóżeczka (siateczka) komus sie przydal czy kolejny zbędny wydatek który tylko ladnie wyglada i zbiera kurz? Zastanawiam sie nad zakupem poscieli i nie wiem czy opłaca sie kupowac wraz z baldachimem.

2018-08-04 12:48

Mamowe, my wstawiliśmy od razu:) Na początku malutką kładłam dopiero jak sami się kładliśmy, ale po paru dniach stwierdziłam, że to bezsensu. Bałam się co prawda, czy się nie będą budziły nawzajem, ale mija miesiąc, a starsza dosłownie z raz się wybudziła, gdy mała marudziła :) Nad ranem 5-6 co prawda często zabieram młodszą do nas do sypialni, ale to głównie z własnej wygody :)

2018-08-03 13:09

Niestety mamy 2 pokoje ,póki co synek pierwsze MSC będzie z nami a jak już się trochę zaklimatyzujemy to łóżeczko wstawimy do starszego brata :)

2018-08-02 15:49

zapraszam na blog www.babskiegadanieblog.pl gdzie polecam fajny materac dla dzieci oraz pokazuję jak zrobić łóżko house bed samemu! Zapraszam :)