Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Urządzamy pokoik dla niemowlaka

Data utworzenia : 2014-07-04 23:44 | Ostatni komentarz 2023-06-02 12:44

Konto usunięte

18251 Odsłony
174 Komentarze

Urządzanie pokoiku dla maleństwa jest bardzo przyjemne. Jednak wymaga planu, wiedzy i pewnych zasobów finansowych. Podpowiemy, które rozwiązania będą najbardziej funkcjonalne oraz na co warto zwrócić uwagę aranżując przestrzeń.

2023-06-02 12:44

U nas syn na 2 lata sam poszedł do swojego pokoiku . Wcześniej były mega komedie by spał sam

2023-06-02 12:37

Syn ma 2.5roku i śpi z mężem w pokoju od kiedy drugi syn urodził sir. Tak to spał z nami i nie chce przejsc do swojego pokoju.. narazie uczy się korzystania z nocnika. Później przyjdzie czas na zmianę pokoju;)

2023-05-17 11:01

My też mieliśmy materac gryka-kokos :) I u nas się sprawdzał. A córka poszła  do swojego pokoiku spać sama jak miała 2 lata :) Wcześniej spała w swoim łóżeczku, ale  z nami w pokoju :)

2023-05-15 11:41

u nas córka miała 2 lata jak poszła spać sama do swojego pokoju 

2023-05-12 12:40

Dzięki za odpowiedzi :) pytam, bo niedługo mamy urządzić córeczce pokoik  i nie wiem czy przeniesienie jej po roczku to nie za wcześnie? Śpi sama w łóżeczku od początku, ale wybudza się w nocy na jedzenie. 

I teraz się zastanawiam, czy nie wymienić tego materaca ;)

2023-05-11 14:53

Annn na przykładzie starszej córki to było tak ze ona spała na kanapie juz w eiku przeszło 2 lat jak złapała powazna infekcje z łózeczka przeszła na kanape i tam już spała tyle z ebyła w jej pokoju i ja spałam z nią potem jak była starsza to poprostu wychodziłam i spała sama do rana ale też musiałam zabezpieczac brzeg aby nie spadła, przy młodszej nie ma jescze 2 lat a już sie zastanawiam nad czymś dla niej bo do łózeczka sie chyba już nie przekona;/ i zastanawiam sie czy nie lepiej już poszukac czegoś dla niej do spania docelowego na dłuzej 

2023-05-10 18:09

Synek jest nie łóżeczkowy , wiec śpi z nami ,ale ten materac kokos jest strasznie twardy . Ale dobry materac dla dziecka jest bardzo wazny

2023-05-09 18:18

Ann No kokos jest dosyć twardy..  Syn ma 3 lata ma nowe łóżko niedawno kupione, ale dalej śpi z nami.. On wgl nie spał w łóżeczku, bo był bieodkladalny, a drzemki miał tylko na rekach.. Teraz się przymierzam żeby go w końcu tam nauczyć spać, ale póki chodze do pracy i wstaje o 3 to po prostu jest to dla mnie nie wygodne..