Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Zdjęcia

Data utworzenia : 2014-06-04 22:36 | Ostatni komentarz 2022-11-07 21:30

mlecznakrowka

12364 Odsłony
186 Komentarze

Jak często robicie zdjęcia swoim maluchom?Ja mam 9-miesięcznego synka i przez pierwsze 3 miesiące robiłam mu prawie codziennie nie mogąc się na niego na patrzeć.Teraz już troszeczkę przystopowałam i robię już okazyjnie np święta Wielkanocne czy niedawno dzień dziecka...

2014-10-05 21:38

My mamy lustrzankę już kilka lat, ale zdjęcia z mojej ręki za piękne to nie wychodzą. Do tego po prostu trzeba mieć talent.

2014-10-05 20:32

Leila ja mam to samo marzenie,może kiedyś uda nam się je spełnić:D Może z mężem kupimy sobie aparacik jakiś w następnym roku jak dobrze pójdzie :) To jak coś to zapraszam,będziemy się obie uczyć hehe :D

2014-10-05 20:16

Ja robię dużo zdjęć ale faktycznie nie tak dużo jak na początku. Sama nie lubię na tych zdjęciach być zazwyczaj są dzieciaki same albo z tatą. Marzy mi się żeby robić takie piękne zdjęcia jak niektórzy ale za słaby aparat i słabe zdolności :P

2014-10-05 19:41

Ja osobiście nie lubię zdjęć..od 10 lat(nie licząc tego do dowodu) nie miała zrobionego..sama też nie lubię robić.. Normalne to nie jest..takimi atrakcjami zajmuję się mąż i On pstryka pełno..

2014-10-04 21:36

Ja na codzień używam telefonu do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Utrwalam wszelkie minki i zawsze jak go jakoś fajniej ubiorę. Pozatym wszytko co jest nowe, inne, fajne. Natomiast z dużego aparatu lustrzanki korzystamy przy konkretnych okazjach - odwiedzinach bliskich oraz co tydzień w piątki: ubieramy Młodego w białe body, układamy zawsze na tym samym kocu z tym samym misiem obok i utrwalamy tydzien po tygodniu jak się zmiania :)

2014-10-04 21:12

My mamy zwykły aparat,taki że można włożyć go do torebki,niestety czasami się psuje.Marzy mi się właśnie taki lepszy aparat,bo uwielbiam robić zdjęcia,może kiedyś uda się taki kupić:D Odkąd mam Izę jeszcze bardziej kocham robić zdjęcia :)

2014-10-04 19:29

ja robię zdjęcia codziennie ;-) Mam ich mnóstwo,zwlaszcza w telefonie, który mam zawsze ze soba. Przy pierwszym dziecku również non stop je robiłam, a jak byłam w ciaży z Frankiem to nawet kupiliśmy sobie taki lepszy aparat. Koniec końców aparat leży, bo za ciężki by go ze soba zabierać, a wszystko robie telefonem. Dodam, że obecnie zdjęć dzieci w telefonie mam ok 500. Uwielbiam robić im zdjęcia, później wywoływać i wkładać do,albumów. U mnie wcale emocje,nie opadły. Zdjęcia to cudowana pamiatka i zawsze można do tych chwil powrócić.

2014-10-04 13:30

Najwięcej zdjęć robiłam pierwszej córce, przy drugiej emocje były już mniejsze, więc i zdjęć też mało.