Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Hobby / zainteresowania

Data utworzenia : 2018-06-10 16:20 | Ostatni komentarz 2024-01-30 19:24

Konto usunięte

2994 Odsłony
142 Komentarze

cześć :) Lupka nie znalazła mi takiego wątku, a chciałam się Was zapytać o hobby / zainteresowania jakie macie:) Co robicie w wolnym czasie? Czym się zajmujecie oprócz pracą zawodową, opieką nad dzieckiem i domem? Macie coś takiego? Mi mąż ciągle marudzi, abym znalazła sobie zajęcie, jakieś hobby. A ja znajduję, ale... na chwilę :)Obecnie czas wolny spędzam na: - układaniu puzzli - prowadzeniu bloga i fanpage'u - czytaniu książek Do tej pory przeszłam już przez kilka innych "pasji": - geocaching - zumba - gra internetowa Empire - harcerstwo (to było najdłużej moją pasją) - rozwój osobisty A Wy? macie jakieś hobby? Jest coś co Was wciąga? Jak to się stało, że Was to wciągnęło? Mój mąż może godzinami grać na komputerze lub oglądać Twich'a a ja jakoś w nic nie potrafię się zaangażowac na 100 % :(

2023-12-30 17:45

owoców tez bym zdecydowanie więcej mroziła, zwłaszcza truskawki, ale nie mam tyle miejsca. Ciekawe czy chleb będzie lepszy po takim mrożeniu próżniowym 

2023-12-29 16:19

O sprzęt do pakowania to ja chyba mamie zakupię śmiejemy się że ma w domu kolekcję lodówek i zamrażarek haha ale jak coś w zimie trzeba to telefon i mamo przywieź a mama ma wszystko w tych zamrażarkach 

2023-12-15 16:04

Ooo, taki sprzęt do pakowania próżniowego to by się mojej mamie przydał. Ona ma dwie lodówko-zamrażarki i jedną zamrażarkę. Mrozi naprawdę sporo, z zawodu i z zamiłowania jest kucharzem, więc bardzo dużo pichci, eksperymentuje też. Może jej coś takiego sprezentuję.

2023-12-11 19:40

Ja w tym roku obiecuje saobie poprosić świeże owoce , maliny jagody truskawki . Potem w zimie mi tego brakuje

2023-12-07 14:09

W czasie wolnym maluję i rysuję oraz koloruję, czytam książki, chodzę na Zoombę i na basen. Poza pływaniem uwielbiam Yakuzzi.  Wspomniane zajęcia pozwalają mi się zrelaksować oraz wyciszyć. Przyjemne z pożytecznym jest wtedy, kiedy robię weki. Teraz w grudniu można robić dżemy z pomarańczy.  Zdarza mi się czasami też haftować obrazy i serwetki. 

2023-12-04 13:45

Nie wiem czy to dobry pomysl moze jak ktos duzo mrozi ;) ja mam 3 szuflady w zamrazalce ale pelne sa tylko na koniec lata;) obecnie prawie puste;D

2023-11-30 11:46

Jeśli kupisz daj znać jak się sprawdza :D może przekonam swojego

2023-11-29 20:21

a to u nas odwrotnie :D