Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Makijaż w domu

Data utworzenia : 2018-01-11 20:21 | Ostatni komentarz 2024-04-24 20:41

Kinga666

2241 Odsłony
63 Komentarze

Hej Mamusie. Postanowiłam założyć taki luźniejszy post bo ciekawi mnie pewna kwestia. Malujecie się w domu każdego dnia? Ostatnio rozmawiałam z pewną dziewczyną. Od słowa do słowa i zmiana tematu. Powiedziałam że jestem blogerką urodową. Ona od razu mi napisała : "To pewnie codziennie wstajesz rano i robisz perfekcyjny makijaż". Szczerzę mówiąc nie pamiętam kiedy zrobiłam sobie makijaź bez powodu, nawet przed ciążą w ciągu dnia malowałam się kiedy chciałam zrobić sobie sesję na bloga np. Wiem że makijaż mojej cerze nie pomoże ale nie raz zastanawiałam się czy może nie lepiej czasami się pomalować ot tak. Co o tym myślicie? Znajdujecie czas i chęci na makijaż w ciągu dnia?

Konto usunięte

2018-02-07 12:14

Ja zwykle używam bardzo delikatnego makijażu i teraz również, krem ,podkład i tusz do rzęs. Czuję się z tym o wiele lepiej i nie jestem taka blada. Ta czynność zabiera mi kilka minut, a ile daje radości i satysfakcji :)

2018-02-07 11:04

Ja makijaż uwielbiam, mam całą szafkę kolorowych kosmetyków i jak chodziłam do pracy, wychodziłam z domu to malowalam się codzienne i mówię o pełnym makijażu z podkladem,pudrem, konturowaniem, cieniami, brwiamy, pomadka itp. Po porodzie makijaż robię tylko jak mamy gości lub jak gdzieś jedziemy. Widzę, że moja cera i rzęsy są ładniejsze gdy nie maluję sie codziennie, a poza tym ciężko mi wygospodarować czas zeby zrobić "idealny" makijaż.

2018-02-05 22:12

O nie widziałam wątku :-) a ja makijaż bardzo lubię, też maluję się nawet często w ciąży, bo raczej większość dni w tygodniu (może z 5). Używam kremu CC Bourjois i bardzo go sobie chwalę, wygląda naturalnie. Cienie też lubię, dodają takiej głębi spojrzeniu, zwłaszcza w odcieniach brązu :-) dobry tusz i ładna brew i oko wygląda super ^^ nie preferuję mocnego makijażu, ale bez też czułabym się nijak. Mój luby mówi, że lubi mnie i w makijażu i bez niego, twierdzi, że zawsze to jakieś urozmaicenie, a każda moja twarz na swój urok... Ale chyba do końca mu nie wierzę :-D

2018-02-05 20:55

Teraz w okresie zimy nie maluje sie codziennie ;) jak wiem, ze nie wyjde z domu to mi sie po prostu nie chce ;) no i przeciez niech cera odpoczywa ;)

2018-01-22 21:03

Ja obecnie kiedy na dworze jest bardzo zimno, rano używam kremu pod podkład, by zabezpieczyć skórę przed pękaniem naczynek, a następnie nakładam podkład i puder. Jeśli nie wychodzę w domu nakładam krem odżywczy i puder micelarny który nadaje skórze ładny kolor :)

2018-01-22 10:51

Nigdy nie robiłam grubego makijażu no chyba, że wieczorowy:) W domu raczej ograniczam się do podkładu by nie wyglądać na taką zmęczoną. No a jak gdzieś wychodzę to tylko dodaje tusz i róż by wyglądać zdrowiej. Zależy jak ktoś się dobrze czuje, każda mama czasem potrzebuje czasu dla siebie.

2018-01-19 17:16

Nie mam szans żeby tyle poświęcić czasu na makijaż. Jak byłam z synkiem w domu to zwyczajnie by mi na to nie pozwolił ma żadnym etapie. A teraz jak mam na 6.30lub 7do pracy to i tak wstaje 4.40-5 i makijaż zajmuje mi nax 15min często krócej i nie wyobrażam sobie wstawać jeszcze wcześniej. Z Resztą mi taki pełny make up np na wyjście podkład puder róż cień kreski tusz zajmuje nie więcej niż 20-25min

2018-01-19 17:08

Ja akurat maluję się ok 5 dni na 7. Po prostu to lubię, nie przepadam za sobą bez makijażu. Niemalże codziennie nakładam full make-up. Ot, przyzwyczajenie. Poświęcam na to ok. 30-45 min i jest to chwila dla mnie, kiedy mogę zrobić coś dla siebie, zadbać o siebie i poprawić swoje samopoczucie.