Ciąża i poród (1540 Wątki)

Płeć dziecka

Data utworzenia : 2019-05-08 15:01 | Ostatni komentarz 2019-10-10 06:46

Czarna

2026 Odsłony
382 Komentarze

Witam dziewczyny w 21 tygodniu ciąży na usg genetycznym dowiedziałam się, że będę mieć córkę. Jestem załamana cały czas czułam, że to będzie syn, nie jestem przygotowana psychicznie na córkę. Wiem, że najważniejsze zdrowie maleństwa, całą ciążę się o to się modle. Ale dosłownie coś we mnie pękło, nie mogę tego przeżyć, bo czuję że to syn. Czy jest możliwość pomyłki?

2019-10-10 06:46

Czarna, gratulacje! :-) dużo zdrowia. 

JustaMama, uważam, że w swoich komentarzach mam prawo wyrażać swoją opinię, ale staram się rowniez dopytywac. Nie robię tego w sposób niekulturalny, więc myślę, że jestem po prostu fer z innymi uzytkowniczkami. 

Nie chodzi tutaj przecież, żebyśmy miały wszystkie takie samo zdanie i nawzajem sobie "ciuciały", bo zimny prysznic (jeśli to konieczne) czasem się przydaje. 

Myślę, że generalizujesz, to, że odnoszę się do wszystkiego krytycznie. W dwóch tematach ostrzej sie wypowiedziałam - tylko w dwóch, poruszając juz dosc sporo wątków:-)

Czytając Twoje komentarze, posty, chcąc się zgłębić w odczucia narysowałam w głowie Twoją osobę, pewnie Ty moją też. 

Wydaje mi się, że jestemy skrajnie różnymi kobietami o skrajnie różnych poglądach, ale to bardzo dobrze, bo może mnie argumentami przeciagniesz kiedys na " swoją strone", a może ją Ciebie. 

Nie przepraszaj, dobrze, że to napisałaś:-) 

2019-10-09 16:35

Gratuluję Czarna. To dobrze, że wszystko się dobrze potoczyło.

2019-10-09 11:54

Czarna super że już tulisz swoją córeczkę i miło przeczytać taka informacje :)

2019-10-09 11:20

Czarna super było przeczytać taka wiadomość. Bardzo się cieszę 

2019-10-09 10:58

Gratuluję Czarna! Super że Odrazu zaakceptowałas córeczkę i pewnie jesteś dumna mamą córeczki mamusi :) 

2019-10-09 10:35

Moja córka urodziła się w sierpniu. Jest dokładnie tak jak większość z Was pisała, jest najcudowniejsza, najpiękniejsza i nigdy w życiu bym jej nie zamieniła. Teraz jak sobie przypomnę że nie wyobrażałam sobie mieć córki śmieje się sama z siebie. Myślę, że to hormony w ciąży zrobiły swoje. Jestem mega szczęśliwą mamą dziewczynki �

2019-10-08 11:23

JustaMama oczywiście że zdrowie matki też jest bardzo ważne. Bo samopoczucie mamy też odbija się na dziecku. A po urodzeniu też to jest istotne bo musi mieć siłę się zajmować i dobre samopoczucie żeby nie popaść w depresję

2019-10-08 11:13

Przepraszam że to napisze Aga ale czytając kolejny twój komentarz gdzue nie jesteś w stanie czegoś zrozumieć i w dodatku oceniasz kogoś uważam że widzisz tylko swój punkt widzenia a coś co jest skrajnie różne od niego jest krytykowane. 

Oczywiście że zdrowie jest najważniejsze ale nie widzę nic złego w tym że chce się mieć konkretną płeć też bylsm rozczarowana gdy dowiedziałam się że będę miałs synka tak rozczarowana a wręcz płakałam. Teraz kocham go nad życie ale wtedy chciałam córeczkę... 

Każda normalna mama marzy o zdrowym dziecku i myśli o tym cała ciąże i jest to naturalne ale takie gadanie żeby tylko zdrowe mnie doprowadza do szału. Bardzo źle znoszę ciąże a w kółko tylko słyszę żeby tylko dziecko zdrowe. Ja jestem nieważna w końcu to tylko żywy inkubator... Oczywiście że dls mnie to też jest ważne ale w chwilach bardzo złego samopoczucia czuje się źle i oczekuję zrozumienia a nie lekceważenie