Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

16922 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2019-11-04 23:02

Ja też miałam CC ale nie wycinali kawałka skóry i nawisu mam 

2019-11-04 15:54

Ja tez mialam cc a nikt mi nie wyciął nadmiaru skóry...wygladalam jakbym ciągle byla w ciązy i pozniej jakoś zaczełam zrzucac ale to trwalo kilka miesięcy.

2019-11-04 15:21

Zamarancza ja też miałam cc. Lekarz na sali operacyjnej już po porodzie kiedy miał mnie zszywac wyciął mi kawełek skóry aby właśnie tego brzydkiego zwisu nie było i jestem zadowolona bo nie wygląda to źle ale i tak jakieś ćwiczenia się przydadzą. I nie wiem czy to u Cb po porodzie tak samo zniknie no bo jakim cudem? Co by się miało z tą skóra stać?

2019-11-04 13:19

Ja po cesarce mam spory nawis skóry, której nie udało się niczym wciągnąć. Teraz będąc w ciąży mam wrażenie, że brzuch na górze jest twardy, a na dole nadal wisi ta skóra. Oby po drugiej ciąży to zniknęło... 

2019-11-04 11:10

W swoim otoczeniu bliższym i dalszym znam tylko jedna osobę której brzuch po porodzie 1.5 miesiąca wyglądał super ale dziewczyna przed ciąża trenowali bardzo intensywnie i mislsm na brzuchu kaloryfer. Wszystkie pozostałe kobiety skarżą się że waga to jedno a wygląd zupełnie co innego i to nawet te które przytyły po 10kg a co dopiero 20.

U mnie pociązowy brzuch i ciało wyglądało okropnie mimo że do wagi sprzed ciąży wróciłam chyba w trzy miesiące. 

2019-11-04 10:23

Dziewczyny ja w pierwszej ciąży też przytyłam jedynie 7 kilo ale to tylko i wyłącznie dlatego że mam cukrzycę ciążową i na tej diecie naprawdę nie da się przytyć zbytnio podejrzewam że gdyby nie to z racji tego że uwielbiam jeść przytyłam około 20 pewnie jakbym puściła wodze fantazji kulinarnej:) i zgadzam się że nawet jak nie zostaną nam kilogramy po ciąży to i tak nad brzuszkiem trzeba popracować żeby jakoś wyglądał bynajmniej tak jest w moim przypadku:) 

2019-11-04 07:54

Nie wiem. Ja ćwiczyłam tylko miesiąc o tak trochę. Diet nie zostawiałam ale mój brzuch nie jest galeratowaty

2019-11-04 02:13

JustaMama i ja też nie bo po mimo tego że po ciąży zostały 2 kg na plusie to ciało bez ćwiczeń na brzuchu jest jak "galareta"