Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (1947 Wątki)

Aniball = łatwiejszy poród???

Data utworzenia : 2015-03-25 11:32 | Ostatni komentarz 2022-12-03 21:52

nienormatywna

487991 Odsłony
7874 Komentarze

Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, że zakupiłam sobie Aniball (po konsultacji z lekarzem i innymi użytkowniczkami tego produktu). Słyszałam bardzo dużo dobrego na temat tego sprzętu - regularne ćwiczenia z nim mają niby zmniejszyć strach, uspokoić psychicznie a co najważniejsze - mają zapobiec rozcięciu krocza i pomóc w ćwiczeniach mięśni odpowiedzialnych za poród. Nie wiem, zobaczymy, przekonamy się :) Mi do ostatecznego terminu zostało 8 tygodni i zamierzam codziennie ćwiczyć. Czy to coś da - dam Wam znać jak już urodzę :P A któraś z Was może tego używała?????

2015-10-25 00:48

Kati kolejnej której sie udało :) balonik działa cuda :) powinni to nagłośnić a każdy lekarz powinien mowić o tym pacjentka ;)

2015-10-23 18:21

łaaaaa GRATULACJEEEE Kati :) No widzicie, tylko ja byłam leniwa :P nie nic nie czuje na zmiane pogody ;p

2015-10-23 14:29

Cześć Dziewczyny :) ja z opóźnieniem, ale w szpitalu nie chciał mi się dodać komentarz z telefonu. Urodziłam w zeszłym tyg, dzień przed porodem doszłam do 30 cm, mała miała obwód główki 32,5 cm zero nacięcia, pęknięcia, nawet jednego szwu. Jak rodziłam to jeszcze inni dyżurujący lekarze przyszli zobaczyć jak to możliwe. :) Po porodzie wstałam, wzięłam prysznic jeszcze na porodówce i pojechałam z małą na salę poporodową. Ja jestem mega zadowolona z balonika :)

2015-10-23 13:56

A teraz na zmianę pogody nic nie odczuwasz? Kiedyś słyszałam takie opowieści xD Ja też dosyć szybko wzięłam się do "roboty" po porodzie xD

2015-10-23 10:48

nieee - ja już w 3 tygodniu po porodzie czułam się na tyle dobrze, że mąż to wykorzystał :P Akurat bardzo ładnie mnie rozcięli i naprawdę mało i ślicznie zszyli :) Nie ma sie czego bać nawet jak sie zostanie rozciętym :)

2015-10-23 03:04

Ja doszłam do 26 cm i uniknęłam nacięcia. Nienormatywna a jak tam twoje krocze nadal osczuwasz dyskomfort ?

2015-10-21 23:53

Zgłoś Joasiu, bo to nie jest tanie wiec niech będzie dobre :) A 27 cm to bardzo dużo i jak zostaniesz przy tym wyniku to spokojnie unikniesz rozcięcia :)

2015-10-21 10:13

No to mój balonik musi być uszkodzony. Uważałam żeby nie zmoczyc pompki, nie dostała się tam woda. Jedyne co to przed każdym użyciem wyparzam balonik, ale po wcześniejszym upewnieniu się od producenta, że można. (mam takie lęki przed infekcja ;-) bo jak zaczęłam masować krocze, to miałam 2razy) Mąż sprawdził balonik i wężyk - tam nie ma uszkodzeń. Pompki nie ruszał,żeby nie stracić gwarancji. No nic, pewno zgloszę reklamacje, skoro wasze działają poprawnie.