Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2199 Wątki)

Aniball = łatwiejszy poród???

Data utworzenia : 2015-03-25 11:32 | Ostatni komentarz 2024-05-15 05:36

Konto usunięte

513114 Odsłony
9351 Komentarze

Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, że zakupiłam sobie Aniball (po konsultacji z lekarzem i innymi użytkowniczkami tego produktu). Słyszałam bardzo dużo dobrego na temat tego sprzętu - regularne ćwiczenia z nim mają niby zmniejszyć strach, uspokoić psychicznie a co najważniejsze - mają zapobiec rozcięciu krocza i pomóc w ćwiczeniach mięśni odpowiedzialnych za poród. Nie wiem, zobaczymy, przekonamy się :) Mi do ostatecznego terminu zostało 8 tygodni i zamierzam codziennie ćwiczyć. Czy to coś da - dam Wam znać jak już urodzę :P A któraś z Was może tego używała?????

2015-04-24 09:34

Mnie też Nienormatywna się czekać by nie chciało :). Kum_pela - ja ćwiczę Kegla kiedy sobie tylko o tym przypomnę, tym bardziej, że ostatnio niekiedy przydarza mi się popuścić :/.

2015-04-23 23:51

kum_pela - balonik czyli sprzęt zwany aniball :) Syba no właśnie zastanawiam się czy nie wystarczy tylko pompowanie bez wypychania, bo szczerze to nie znoszę tego etapu ... Hirudo niestety zamówiłam zestaw bez ćwiczeń, bo ćwiczenia nie były jeszcze wtedy przetłumaczone z czeskiego a mi sie nie chciało czekać :P

2015-04-23 12:36

Ja tylko kegla ćwiczenia wykonuje jak nie zapomne a balonik nigdy nie słyszałam

2015-04-23 12:30

Ja jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć ponieważ wyczytałam na opakowaniu, że jeszcze jest trochę za wcześnie. Zaczynam w sobotę pierwszy trening. Nienormatywna mam do ciebie kilka pytań technicznych, czy ćwiczysz również napinanie balonika czy tylko wypychanie go ? Jeśli chodzi o wypychanie to sądzę, że napompowany trzeba wypychać. To racja, że mężczyźni są prości potrzebują tylko naszej uwagi i odpowiedniej "pielęgnacji " :))

2015-04-23 12:04

A Nienormatywna, nie ma do tego balonika dołączonej instrukcji obsługi?

2015-04-23 02:23

Mam pytanie do osób ćwiczących - czy po zaaplikowaniu tylko nadmuchujecie balonik i wpuszczacie powietrze czy taki napompowany wypychacie z siebie?

2015-04-22 23:32

Mężczyźni są super właśnie dlatego, że są tacy prości w obsłudze. Są konkretni i bezpośredni. Ps. Dziewczyny 3mam za Was kciuki z ćwiczeniami.

2015-04-21 23:35

Ooo tak wystarczy utrzymywać ich ego na wysokim poziomie i inne potrzeby a będą nam jedli z ręki ;) Faceci są prości w obsłudze...nie to co my kobiety hehe ;) Co do ćwiczeń to też bym ich przy mężu nie wkonywala...niby zna mnie na wylot ale ćwiczenia byłyby dla mnie krępujące jakby patrzył. ;)