Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Jakie witaminy w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-03 21:56 | Ostatni komentarz 2023-06-15 20:42

Konto usunięte

60938 Odsłony
1434 Komentarze

Lekarka zaleciła mi branie PREGNA PLUS I PREGNA DHA. Biorę w zasadzie od pierwszego dnia kiedy test wyszedł pozytywny. Macie jakieś doświadczenie z braniem suplementów, jak długo, jakie? Może są jakieś lepsze niż te, które obecnie biorę. Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

2023-06-15 20:42

dobrze wiedzieć :) my tylko raz byliśmy jak był jeszcze malutki właśnie ze zlecenia lekarza 

bylam ciekawa czy niektorzy robią takie badania na wlasna rękę ale tak jak piszecie nie ma sensu kloc takiego malca jak nie ma powodu my to juz co innego jak chcemy same pójdziemy sprawdzić czy wyniki mamy dobre :)

2023-06-15 20:38

Ja sama z siebie nie robiłam . Ale robiliśmy z zalecenia lekarza , jak syn mało przybierał na wadze, byl przebadany na wszystko co możliwe , ale wyniki wszystkie były okej ;) Miał wtedy niecały rok..

2023-06-15 19:55

Bez powodu kiedy wszystko ok to nigdy nie chodziłam dzieciom pobierać krwi. Lekarze dają skierowanie wtedy kiedy uważają ,że trzeba skontrolować :) 

2023-06-15 14:31

Kiedy coś niepokoiło to lekarz zlecał badanie krwi. Bez powodu nie robiliśmy badań.. 

2023-06-15 13:10

Lisza zazwyczaj jak coś cie niepokoi są jakieś słabe przyrosty wagi lub widac coś co scie niepokoi to lekarz zaleca badania krwi.

Tak chyba bez powodu to raczej nie dają skierowana, zreszta powiem szczerze to nie ma też co zbytnio kłuć malucha jak sie nic nie dzieje, bo jednak to też nic przyjemnego dla malucha jak i mamy;(

2023-06-14 23:54

Lisza ja po konsultacji z lekarzem - szłam do naszego pediatry jeśli mnie coś niepokoiło i lekarz na podstawie wywaiadu sugerował określone badania. 

2023-06-14 20:24

A jak tak zapytam o badania u dzieci kiedy chodziliście z maluszkami na pobranie krwi żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze ? Po konsultacji z lekarzem czy tez same z siebie żeby skontrolować ? 

2023-06-14 20:17

Ja po ostatnich badaniach żelazo biorę osobno, magnez w sporej ilości też ale to praktycznie od 2 miesiąca :) Ogólnie tyle tabletek co teraz to nie zażywałam nigdy. Ale dla Maleństwa trzeba :)