Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Jakie witaminy w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-03 21:56 | Ostatni komentarz 2023-06-15 20:42

Konto usunięte

61190 Odsłony
1434 Komentarze

Lekarka zaleciła mi branie PREGNA PLUS I PREGNA DHA. Biorę w zasadzie od pierwszego dnia kiedy test wyszedł pozytywny. Macie jakieś doświadczenie z braniem suplementów, jak długo, jakie? Może są jakieś lepsze niż te, które obecnie biorę. Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

2017-07-04 20:46

Gabi, a jak Ty się czujesz po tym vitaminer, jakie masz wyniki? :)

2017-07-04 18:01

Mój ginekolog przepisał mi prenatal. Jest ich kilka rodzai w zaleznosci od trymestru ciąży. Moim zdaniem super witaminki

2017-06-30 23:04

U nas w najbliższym mieście apteka jest praktycznie na każdym rogu (tak samo jak banki). Raz weszłam do jakieś najbliższej jaką miałam po drodze i zapytałam o moje witaminy. Pani rzuciła cena 3x wyższa niż w aptece gdzie kupowałam te same witaminy od zawsze. Zrezygnowałam z zakupu poszłam tam gdzie zawsze.

2017-06-30 16:08

Jak masz możliwość bierz hurtowo, ja mam aptekę i odbiór internetowy od siebie jakieś 6 minut autem. Zawsze jest tam tłum ludzi, ale kobietki w ciąży mają pierwszeństwo i są przyjmowane bez kolejki :D ostatnio to kolejka sięgała aż do parkingu, weszłam grzecznie stanęłam przy ladzie i od razu zostałam obsłużona, żadna osoba stojąca w kolejce się nie spruła, że się wpycham, to się nazywa kultura :D

2017-06-30 16:02

Ola i właśnie tak zrobię kupię sobie witaminy na zapas by za przesyłkę zapłacić raz bo naprawdę nasze stacjonarne apteki mają strasznie wysokie ceny do tej pory nie miałam o tym pojęcia wydawało mi się że wszędzie są podobne ceny a tu proszę jaka potrafi być różnica.

2017-06-30 15:56

Gabi to jakieś szaleństwo! Serio, postaw na gemini, ja tam nawet pojemniki na mocz kupuje jak robię zamówienie. Wszystko za jednym zamachem, pieluchy tetrowe też mają, zastanawiam się nad kupnem w tym miesiącu.

2017-06-30 14:44

Kurczę... masakra. Ładnie zarabiają. To przez net nawet z przesyłką taniej wychodzi...

2017-06-30 13:54

Kurcze to u nas na Dolnym Śląsku nieźle sobie zarabiają na konsumentach . Na zdjęciu widać dokładną cenę jaką płacę za witaminy i też na miesiąc kurcze.