Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2181 Wątki)

14 prostych rad na złagodzenie nudności w ciąży

Data utworzenia : 2017-01-03 09:44 | Ostatni komentarz 2018-03-03 16:25

Redakcja LOVI

8527 Odsłony
68 Komentarze

Ponad połowa kobiet w ciąży cierpi z powodu nudności. Bywa, że prowadzą one do wymiotów, ale choć bardzo nieprzyjemne – rzadko bywają groźne. Przeczytaj nasze rady na ich złagodzenie.

2017-01-27 14:31

Ewelina wszystko możliwe:D hi hi

2017-01-27 12:11

Cyrkonia być może tak było, dziadzius nie poszedł do pielęgniarek prosząc o pomoc dla Ciebie a naskarżyć, ze zajęłaś tyle wolnych miejsc;) haha nie zdziwiłbym sie;) haha

2017-01-27 08:43

Podjrzewam ze dlatego ze zajelam cztery krzesła leżąc i nie miał gdzie usiąść hi hi żart:)

2017-01-26 23:33

To u mnie po krzywej pielęgniarka wychodził a co chwilę zapytać jak się czuje i czy nie jest mi niedobrze albo słabo. Więc nie zostawiła mnie na pastwę losu. Cyrkonia dobrze, że dziadziuś się zainteresował Twoim samopoczuciem...

2017-01-26 22:18

Pielegniarka przyszla bo w końcu jakis dziadziuś po nią poszedł...jak wyszla to sie wydarla na wszystkich i do mnie powiedziała ze trzeba bylo od razu przyjść do nich jak sie zle czułam bo tu znieczulica i umarlabym na podłodze a nikt by nie pomógł....doslownie jej słowa

2017-01-26 20:52

Cyrkonia dobrze ze trafiłas na pielegniarki które sie przejeły :) Jak tak czytam jak u was po tych badaniach nieciekawie to w szoku jestem ze takie reakcje były, u mnie było w porzadku nawet :)

2017-01-26 11:59

Cyrkonia to rzeczywiście, w takich warunkach nikt by nie dal rady:/ dobrze ze pielegniarki sie Toba odpowiednio zaopiekowaly.

2017-01-25 23:15

Samo wypicie nie bylo złe ale piec minut pozniej zaczelam sie cala pocić i slabo mi sie robiło i zaczelam sie juz klasc w poczekalni...az w końcu ktoras z pielęgniarek zabrala mnie do och pokoiku....w pierwszej ciąży wogole czegos takiego nie mialam...ale mysle ze mogli to byc spowodowane tym ze w pomieszczeniu w który u nas w szpitalu sie czeka bylo ze 40stopni nie ma okna i pelno starszych ludzi do tego jest mega malutkie....a do tego to byl środek lata...a ja bez jedzenia bez wody i z mega duza ilością cuklru w organizmie...no nie wiem na pewno ale tak mysle ze to mogli byc przez to też