Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

14 prostych rad na złagodzenie nudności w ciąży

Data utworzenia : 2017-01-03 09:44 | Ostatni komentarz 2018-03-03 16:25

Redakcja LOVI

8548 Odsłony
68 Komentarze

Ponad połowa kobiet w ciąży cierpi z powodu nudności. Bywa, że prowadzą one do wymiotów, ale choć bardzo nieprzyjemne – rzadko bywają groźne. Przeczytaj nasze rady na ich złagodzenie.

2017-01-30 16:30

O dokladnie tak jest...a potem stajesz za taka w kolejce robisz krzywa minę a one udają ze nie widza ze jestes w ciay

2017-01-30 15:46

Zgodzę sie ze znieczulica u starszych pan, "nie pamięta wół jak cielęciem był" wiele razy spotkałam sie, kiedy to w markecie otwierano nowa kasę a Panie które wcześniej ledwo co stały w długiej kolejce biegną z taka werwa zaczepiając a to o mój koszyk torbę czy brzuch, a zeby tylko były pierwsze w kolejce

2017-01-30 08:10

Mi w czasie ciąży raz się zdarzyło że mi ktoś ustąpil miejsca i muszę powiedzieć że to była właśnie starsza pani, więc wiecie czasem są też i wyjątki ;)

2017-01-29 00:33

Starsze panie nigdy nie pomagają, nie ustępują. One jak stoją w kolejce to stoją i nie przepuszczą a tekst, który słyszę młoda jest może poczekać mnie rozwala na łopatki. Nie rozumieją, że w ciąży możemy się źle czuć zachowują się jakby same nigdy nie były w ciąży. Przykre to jest i świadczy o samolubstwie i myśleniu tylko i wyłącznie o sobie.

2017-01-28 21:53

Silver a podobno kobieta powinna najlepiej rozumieć kobietę...tylko myślę ze te starsze panie mysla o sobie ze za ich czasów byla komuna i wszędzie kolejki i nikt im nie ustepowal to czemu one teraz mają ustępować.

2017-01-28 21:41

Cyrkonia tyle dobrze że twoja historia zakończyła się szczęśliwie. Mi na tym badaniu to nikt nie przepuscil bo każdemu się spieszylo. Najgorsze są kobiety zwłaszcza te starsze i w średnim wieku...

2017-01-28 15:39

Magros to bardzo mile tylko szkoda ze takich pomocnych osób jest jednak ciągle tak Malo....

2017-01-28 12:56

No niestety z tą znieczulicą to prawda, ale na szczęście są jeszcze osoby, które się zainteresują. Ja w ciąży kiedyś pod apteką zasłabłam, kucnęłam sobie pod ścianą, zaczęłam rozpinać kurtkę i szal, bo mi tak gorąco było. Pani siedząca w samochodzie od razu przyszła z pomocą. Miłe, gdy nie jest się zdanym tylko na siebie w jakieś kryzysowej sytuacji.