Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Co to jest badanie KTG płodu i jak przebiega?

Data utworzenia : 2016-10-06 09:46 | Ostatni komentarz 2017-08-02 21:28

Redakcja LOVI

6892 Odsłony
58 Komentarze

Badanie KTG umożliwia lekarzowi ocenę pracy serca płodu, a także czynności skurczowej mięśnia macicy przyszłej mamy. Dowiedz się, na czym ono polega i kiedy zwykle jest przeprowadzane.

2017-08-02 21:28

Gabi super, dobre wieści Kinga ja ktg w pierwszej ciąży miałam jak na patologii leżałam i jak minął mi termin porodu, a w drugiej tylko jak poszłam dzien przed cc. Jak ciąża jest prawidłowa to nie ma jak zrobic, no chyba że położna ma sprzęt

2017-08-02 15:26

Gabi, bardzo się cieszę że wszystko dobrze :-) Ja jestem w 37tc i KTG niestety nie miałam. Szkoda bo chciałabym posłuchać synka. Może uda mi się umówić z moją położną :-)

2017-08-02 13:29

Super Gabilabi :) Bardzo się cieszę ze badanie wyszło dobrze. Czasem chyba po prostu ciężko wymagać od brzdąca żeby był tak aktywny jak sobie tego personel życzy na zawołanie :) To już spokojniejsza jesteś dużo pewnie :)

2017-08-02 13:13

Dzisiejsze ktg było super nawet skórcz był ;) kolejne mam we wtorek i w czwartek ;) moja lekarka mnie zbadała i mam już szyjkę skróconą ale zamkniętą, brzuszek miękki ale już obniżony co nawet da się odczuć ponieważ kiedy chodzę czuje takie parcie na krocze ;) dostałam skierowanie do szpitala na wyznaczenie daty porodu i raczej jutro pojadę bo dzisiaj padnieci jesteśmy no i mąż musiał do pracy wracać.

2017-08-01 15:30

Moje obie córki uwielbialy ktg - jak tylko mnie ppdlaczyli tak zaczynały swoje harce że o mój ty świecie. Aż położne się śmiały co za wiercipiety - brzuch chodził we wszystkie strony ;))

2017-07-29 08:59

Ola to już niedługo się zobaczycie

Konto usunięte

2017-07-29 08:41

No ja niestety też mam wszystkie objawy jakie są tylko możliwe dlatego też mam problemy Oby wyleżeć na KTG w spokoju. No ale oczywiście usłyszeć maluszka to jest bezcenne

2017-07-29 08:39

ja posłucham swojego dziecia 17 sierpnia :D no chyba, że uda mi się załapać na KTG u położnej 14 sierpnia, jak będzie mój mąż, żeby mógł prawdopodobnie po raz ostatni posłuchać serduszka jeszcze w brzuszku, bo kolejna wizyta jego w PL będzie jak zacznę rodzić :P