Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2016-08-28 20:26 | Ostatni komentarz 2021-01-19 17:30

karolina.mucha

2607 Odsłony
14 Komentarze

Witam Was ;) mam pytanie od jakiegoś czasu w ciąży mam straszne zachcianki na nabiał,codznnie jem mleko nie mogę wytrzymać . Aktualnie 34 tydz. Jak lezalam w szpitalu ok. 32 tyg mały miał 1.500kg mam nadzije ze to nie przez to ? Nie mam ochoty na mieso itp :/ a wy Na co macie ochotę pod koniec ciazy. Czy wierzycie w przesady ze jedząc słodkie to dziewczynka A chłopiec na słone itp ? A nabiał to nie wiem jak dopasować czy wgl sie tym sugerowac?

2021-01-19 17:30

Ja na początku jak tylko rosół poczułam to mi było nie dobrze a teraz mogłabym jeść codziennie :) 

2021-01-19 15:01

Pierwsza ciąża oliwki na kilogramy chociaż ich nigdy nie lubiłam , w drugiej ciąży lody nawet podczas mrozu , siedziałam przy grzejniku trzęsłam się z zimną ale musiałam zjeść chociaż jedną gałeczke, a w trzeciej ciąży sushi . Nie mam pojęcia od czego to zależy :) w trzeciej ciąży doszło jeszcze wąchanie nowego obuwia �

2021-01-18 20:43

Na początku ciąży dużo wymiotowałam więc jadłam.co dałam radę. Teraz jem wszystko. Zachcianek nie mam

2021-01-18 13:59

Ja nw pierwszym trymestrze też nie miałam zachcianek (bardziej "niechcianki", bo nie miałam apetytu i mięso mnie odrzucało), pojawiły się dopiero później w drugim trymestrze, kiedy zwiększyło się zapotrzebowanie kaloryczne i organizm zaczął domagać się przyjęcia konkretnych produktów (mi nie pomagało oszukanie organizmu zamiennikami).

2021-01-18 13:49

Mi koleżanki na początku mówiły, że jak mam ochotę na słodkie to będzie dziewczynka. Tylko, że ja całe życie uwielbiam słodkie i urodzilam syna :D

2021-01-18 13:14

Mnie nie ciągnie ani do słodkiego ani do kwaśnego i slonego jem normalnie jak zawsze . Fakt faktem bardziej Eksperymentuje z potrawami i zdrowymi słodkimi przekąskami ale to chyba z nudów ☺

2021-01-18 04:09

Nie wierzę że słodkie to dziewczyna a inne to chłopiec. Dla mnie to zabobon. Ja zawsze lubiłam śledzie marynowane. W ciąży zupełnie straciłam na nie chęć. Nie miałam typowych zachcianek tylko pod koniec ciąży piłam słodkie napoje gdzie zawsze piłam tylko wode. 

2021-01-18 01:11

Przez długi czas nie miałam apetytu na mięso. Śmierdziało mi, źle smakowało i nawet wyglądało okropnie - zwłaszcza kurczak pieczony albo gotowany, taki prosto z rosołu. teraz trochę mi się zmieniło, ale i tak jem mało mięsa. U mnie dominują owoce, warzywa i nabiał. Przez pewien czas był szal na mandarynki, nie mogłam się opanować z jedzeniem i krótko na słodkie, a zwłaszcza na czekoladę kinder.