Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

lewatywa przed porodem

Data utworzenia : 2016-07-12 12:22 | Ostatni komentarz 2022-01-09 15:08

sylwia.slowicka

9151 Odsłony
202 Komentarze

hej dziewczyny nie wiecie czy lewatywa jest obowiązkowa przed porodem ?

2022-01-09 15:08

To ty decydujesz czy chcesz ją mieć czy nie ja przy dwóch porodach nie miałam bo nie chciałam 

2022-01-09 15:06

Nie nie jest obowiązkowa ja np nie miałam 

2021-01-19 22:18

Od dawna już się tego nie stosuje , chyba że samemu w domu się wykona ale to mało przyjemny zabieg

2020-07-31 22:57

z tymi światłami to rzeczywiście jest problem - w mojej sali były takie mniejsze za głową ale bardzo świeciły po oczach jak się leżało

 

włączalysmy na noc w łazience -  sświeciło nam na salę przez szybke

a hak któraś z nas chciała przebrac w nocy no to zapalałysmy na ten czas plafon nad przewijakiem

2020-07-31 22:20

U mnie nie wiem nawet czy gdzieś były takie fotele do karmienia. Ja karmiłam w sali. Nie byłam na siłach, aby szukać, a nawet gdybym wiedziała, to i tak bym ciągle tam nie siedziała. Łóżka miałam nowe, sterowane na pilot, a to ogromna wygoda po porodzie jak ledwo się ruszamy. Jak chciałam wstać to podnosiłam łóżko do pozycji siedzącej i wtedy zsuwałam się z łożka. A światła to na noc zostawiałyśmy tylko takie malutkie przy podłodze i w łazience dodatkowo z otwartmi drzwiami. Bo te normalne zbyt po oczach świeciły.

2020-07-28 15:42

No dokładnie jak mi dziecko wisiało ciągle na piersi to bym musiała tam dzień i noc siedzieć w tym pomieszczeniu , gdzie specjalny fotel..  u nas żeby podnieść oparcie musiałam zejść z łóżka, a skąd miałam wiedzieć jak je podnieść by mi było wygodnie .. i tak schodziłam i wchodziła na łóżko... 

Karolina u nas to samo, w nocy katastrofa, razilo, mój mi przykrył kocem światło nad łóżkiem i świeciło idealnie  ;) 

2020-07-27 22:37

Podejrzewam że nikomu nie chciało się wychodzić z dzieckiem z pokoju by je nakarmić. U mnie też nie było barierki. Mi najbardziej jednak przeszkadzało dość mocne światło na salach. 

2020-07-27 21:59

U nas dwa fotele do karmienia były na jednej sali gdzie również robiono ktg, można było korzystać ale widziałam że nikt tam nigdy nie karmił.