Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

9 zasad prawidłowej higieny intymnej w czasie ciąży

Data utworzenia : 2016-04-03 23:10 | Ostatni komentarz 2017-05-23 13:01

Redakcja LOVI

14586 Odsłony
297 Komentarze

Prawidłowa higiena intymna w okresie ciąży pozwala uniknąć infekcji bakteryjnych i grzybiczych groźnych dla rozwijającego się maleństwa. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas pielęgnacji narządów rodnych.

2017-03-13 16:58

Jak synek był mały to mieliśmy zasadę oby, nic poza matą tam były wszystkie zabawki teraz mamy coraz więcej pudeł na zabawki

2017-03-13 15:16

My narazie wrzycamy wszystko na mate bo ona ma boczki podnoszone wiec nic nie wypada hahah a:D gorzej jak chcemy malego polozyc to wszystko tzreba gdies przeciez przenisesc wiec kanapa cala zawalona :D

2017-03-13 14:48

My mamy tez takie male. Jedna wnekowa ale tam mamy okrycia wierzchnie i buty a druga w sypialni :/ mala ma swoje mebelki ale przeciez nie bede wiecznie zabawki chowac do szafek i rano znowu wyciagac. Musze kupic chyba pudelko na zabawki bo mam jedno ale ono sluzy mi za kosz do prania malej rzeczy heh .

2017-03-13 13:07

Pamela to prawda :d u nas tez wszedzie rzeczy malego :D Ale my nie mamy mega wielkich szaf, 2 takie normlany i maly ma mniejsza swoja...ale brakuje strasznie miejsca

2017-03-13 10:27

My niby mamy te szafy i komody ale i tak brak miejsca:) mowie mojemu ze na 3 nasze mieszkanie jest za male bo corka sama zajmuje 2/3 mieszkania haha

2017-03-13 10:23

OOOO Marta to musze wpasc "opic" szafe heheh :P Kurde tez by mi sie taka przydala, ale ja musze czekac jeszcze ponad rok wiec caly majdan zostaje :d

2017-03-13 09:19

Ja mam taki problem iż córka ma swój własny pokoik a i tak budzi się w nocy z płaczem że chce do nas a swój pokoik traktuje jako miejsce zabaw. I tak nasza sypialnia to zbiorowisko wszystkiego ale już znalazłam odpowiednią szafę i zaczniemy działać,

2017-03-13 08:34

U mnie aktualnie w pokoju małego jest wszystko :D kartony z naszymi rzeczami, komoda dla małego i lozeczko jeszcze w kartonie, wielki wieszak z naszymi ciuchami susze tam pranie nam tam deskę do prasowania żelazko i ostatnio doszedł tam wózek spacerówka i fotelik ;D ale to dlatego ze mieszkamy na swoim od sierpnia 2016 i dorobilismy się w końcu ogromnej szafy 4 m długości i 2,75 wysoka która stanie w przyszłym tygodniu i nareszcie schowam ten cały majdan :D