Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

9 zasad prawidłowej higieny intymnej w czasie ciąży

Data utworzenia : 2016-04-03 23:10 | Ostatni komentarz 2017-05-23 13:01

Redakcja LOVI

14670 Odsłony
297 Komentarze

Prawidłowa higiena intymna w okresie ciąży pozwala uniknąć infekcji bakteryjnych i grzybiczych groźnych dla rozwijającego się maleństwa. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas pielęgnacji narządów rodnych.

2017-03-31 18:31

Moje zbędne i rzeczy które jeszcze kiedyś się przydadzą gromadzę na poddaszu , w piwnicy i jednym wolnym pokoju.To właśnie z tego pokoju zrobiłam sobie garderobę.W niedalekiej przyszłości ma się w nim pojawić ogromna szafa,aby pomieściła ubrania( i nie tylko) całej naszej czwórki.

2017-03-31 17:44

Ja to mam masakre ponieważ mamy jeden pokój za dużo więc zrobiliśmy sobie z niego graciarnie i tak jak jakieś zabawki się dziecią znudza to do ostatniego pokoju ładujemy. Ostatnio na wyprzedaży pokupowalam dziecią buty na przyszły rok i tak w kartonach w tym stanie pokoju leżą masakra. Muszę kupić dużą szafę i pochować te wszystkie rzeczy.

2017-03-31 16:34

To ja się bardzo ocieszę, bo co prawda nie mamy żadnej piwnicy ani komórki, ale mamy garderobę. Także tam wszystko mamy poupychane. Zarówno jakieś bieżące rzeczy jak i takie popakowane w kartony, które normalnie trzymalibyśmy w piwnicy

2017-03-14 17:22

Ale przynajmniej bedzie szafa... :D

2017-03-14 11:36

Właśnie cały problem w tym ze już nie mam bo kuchnia zapchana pokój zastawiony pojemnik pod łóżkiem naszym tez zawalony wiec czekam na szafę z niecierpliwością :)

2017-03-14 09:51

Marta Ty sie ciesz ze masz jeszcze gdzie upychac :d bo u nas to nie ma gdzie palca juz wcisnac :D

2017-03-13 18:25

U mnie również w mieszkaniu nie ma gdzie tych wszystkich rzeczy umieścić, mamy mega szafę w sypialni i wszystko jest tam napakowane, najwięcej miejsca zajmuje moja suknia ślubna hi hi:) Natka u mnie z tą matą taka sama sytuacja, wszystkie zabawki na razie tam lądują a jak mała idzie do maty to wszystko na łóżko przekładam:/

2017-03-13 17:41

Natka jak już bedzie stała to dam znać ;) my nie mamy właśnie żadnej szafy i na tą czekam jak na zbawienie bo cześć rzeczy trzymam w kuchni w szafkach hehe :)