Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Czego nie wolno w ciąży?

Data utworzenia : 2016-02-01 13:16 | Ostatni komentarz 2017-03-31 21:27

Redakcja LOVI

18631 Odsłony
394 Komentarze

Nie wolno przejść pod drabiną, bo to grozi zbyt niską wagą urodzeniową dziecka. Nie wolno nosić korali, bo maluch udusi się pępowiną. W te dawne mity mało kto dzisiaj wierzy. Niestety, ich miejsce zajmują nowe. Sprawdź co jest prawdą, a co fałszem.

2017-03-30 15:48

Marta to dobrze, ze Ci siostra pomoże przy myciu okien, bo teraz nie powinnaś tego robić, w ciąży łatwo stracić równowagę. Dlatego korzystaj z tej pomocy póki się da bo później przy dziecku juz tak nie bedzie:) Natka ja też rzadko przyjmowałam pomoc, zawsze sama wszystko robiłam. Niestety moja zachłanność do sprzątania źle się skończyła i leżałam jak kłoda w łóżku, w drugiej ciąży będę sie oszczędzała:)

2017-03-29 19:39

O ja tez wszystko sama i sama, ale tak juz jestem. Nie lubie prosic o pomoc i nie lubie jej przyjmowac,... glupota no nie? jakos mnie zawsze krepuje ze ktos cos za mnie robi skoro moge sama to zrobic. No i tak w ciazy wszystko robilam :P

2017-03-29 12:38

Angel ma rację odpoczywaj póki możesz i niech cie wyręczają później już nie będzie takiego przywileju będziesz wszystko razem robiła sama i to jeszcze z dzieckiem na rękach. Ja tez długo wszystko robiłam sama. Też zabraniali mi ale z racji że byłam sama w domu to nikt tego nie widział.

2017-03-29 11:22

W pierwszej ciąży absolutnie nie brałam się za okna.Mąż to zrobił za mnie.Natomiast w drugiej ciąży trochę mnie nosiło,mieliśmy remont i nie tylko zdarzyło mi się okna myć.... Marta jak siostra jest taka chętna to niech myję te okna,bo taka sytuacja może się nie powtórzyć.A Ty odpoczywaj sobie .

2017-03-29 11:09

Zamarancza ja bym to wszystko zrobiła sama ale mama z siostra panikują i nie wolno mi myć okien nawet jak jestem u nich i robią obiad to one same a ja mogę leżeć ewentualnie siedzieć ;) troszczą się o mnie ja to rozumiem ale czasem tupnę nogą i dostają ochrzan żeby nie przesadzaly ;) MAM faktycznie po 21 to już człowiek myśli bardziej o odpoczynku niż harówce przy oknach i podłogach ;)

2017-03-29 10:24

Marta to dobrze że ci siostra Umyj okna bo tobie nie wolno absolutnie. :D Nie no żartuję Ja myłam Normalnie robiłam wszystko normalnie do 35 tygodnia. Mama ty to jesteś Gospocha. Mąż musi być zadowolony że tak chętnie działasz w ogrodzie nosisz drewno, sprzątasz, gotujesz. Nie to by się zwyczajnie nie chciało tak latać ze wszystkim. Ale faktycznie Poczekaj jak mała zacznie raczkować, chodzić będzie się zajmować sobą to będziesz miała dużo czasu na sprzątanie i zajmowanie się wszystkim tym co lubisz.

2017-03-28 21:25

Mi okna umyje siostra ha ha ;D bardzo mnie to cieszy a z drugiej strony denerwuje bo już bym to sobie zrobiła sama i wiecie zawsze to po swojemu umyte ale nie będę protestować cieszę się ze chce mi pomóc :)

2017-03-28 18:33

He MAM poczekaj aż zacznie raczkować czy chodzić to zatęsknisz za jej leżeniem, wszędzie odciski rączek a zwłaszcza na lustrach:) ja w sobotę mam zamiar umyć okna jak będzie pogoda, wtedy córka będzie z tatusiem:)