Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Jak opanować strach przed porodem?

Data utworzenia : 2016-01-02 20:20 | Ostatni komentarz 2023-06-15 20:36

Redakcja LOVI

253801 Odsłony
612 Komentarze

Wielkimi krokami zbliża się dzień porodu, a Ty coraz silniej odczuwasz przed nim strach? Wszystkim zaniepokojonym przyszłym mamom radzimy, jak złagodzić lęk przed rozwiązaniem.

2023-06-15 20:36

Ja mam jednego i mi samej ciężko i nie mam czasu dla siebie a co dopiero wy jak macie dwójkę albo w drodze jest kolejne mam znajoma co ma trójkę i Z chęcią mogłaby mieć kolejne ja to podziwiam ze daje radę i widać ze dobrze sie trzyma zadbana itp :) 

2023-06-15 20:35

Doris jeszcze troszke musisz wytrzymać. U mnie tez mówia, ze super wyglądam i wgl, a wcale się tak nie czuje. Fizycznie jestem wykończona , niby leżeć nie musze , ale muszę się oszczędzać ..:/ 

Justys No w takim przypadku jest bardzo ciezko. Ja się cieszę , ze mój syn jest bardzo samodzielny i się super sam bawi jak maz idzie do pracy, a jak chce się ze mną bawić , to mu tłumacze ze bez wygłupów, tylko siedzimy i bawimy się lego itp, a jak już nie daje rady to mu puszczam bajkę i leżę z nim…

2023-06-15 19:58

No mając już dzieci ciężko na odpoczynek. U mnie dzieci też mnóstwo energii i ciągle coś chcą robić. Ja nieraz nie mam siły na nic i czuję się taka bezradna. 

2023-06-15 14:59

Dobrze jeżeli można w spokoju leżeć. Ja na chwilę położę się to mały po mnie skacze.. w ciąży musiałam bardzo uważać. Raz nie zauważyłam to syn uderzył w brzuch.. myślałam, że urodzę z bólu i strachu o dziecko..  

Mały to chcial bawić się ... 

2023-06-15 13:07

oris nie wiele już ci zostało;) ja pamietam jak musiałam leżeć;( ciągle coś ciągle wizyty w gabinecie i ten niepokój, pamietam że za każdym razem mówiłam aby do 37 tygodnia;) w w sumie się udało w 36 szpital a w 37 urodzona;) ale tez dużo oszczedzania zero stresu i leżakowanie

2023-06-15 09:59

Ile musimy się wycierpieć w trakcie ciąży jak i po niej później nasze dzieci musza wiele przejść masakra jednym slowem :(

2023-06-15 00:01

Ja w pierwszej ciąży musiałam leżeć i się oszczędzać. Kilka razy lądowałam w szpitalu. Było sporo problemów, ale fizycznie czułam się dużo lepiej niż teraz. Teraz za to dokuczają mi różne ciążowe dolegliwości, wszyscy mówią, że wyglądam kwitnąco i ciąża mi służy, ale czuję się jak wrak - totalnie bez sił. I zamiast się cieszyć ostatnimi tygodniami tylko czekam na poród, bo fizycznie już bardzo ciężko. 

2023-06-14 18:10

Justys a mi się wydaje że kobiety w moim otoczeniu to raczej wszystkie rodzą po terminie niż wcześniej. Także chyba nie ma reguły