Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Jedzenie orzechów w ciąży a alergia u dziecka

Data utworzenia : 2015-05-18 13:42 | Ostatni komentarz 2021-11-30 17:11

Magdalena.Nowakowska

5715 Odsłony
211 Komentarze

Czy jedzenie w ciąży orzechów sprzyja rozwojowi alergii u dziecka w przyszłości? Czy wręcz przeciwnie? Są rozmaite opinie na ten temat i już sama nie wiem. Jak jest rzeczywiście?

2021-11-30 17:11

Ja słyszałam ze jak za dużo osób to założy to już nie będzie się opłacać 

2021-11-28 20:48

Właśnie do nowobudowanych domów nic nie ma;/

2021-11-28 16:51

Waltornistka znam wiele osób które już korzystają jakiś czas z paneli i już się zwróciło, teraz płacą grosze za samą dystrybucję 

2021-11-28 15:11

Do nowo budowanych domów chyba nie ma dopłat niestety.

2021-11-28 11:23

Oj słyszałam ze różnie to bywa z tym zwrotem 

2021-11-26 08:17

teraz na panele mozna dostac spoko dotacje :)

2021-11-26 08:12

Nataleczka tego nie wiedziałam,że można w raty. Słyszałam tylko o dużych kosztach montażu. Myślisz,że te panele fotowoltaiczne są opłacalne ?

Idziemka masz rację ile ludzi tyle opinii i ciężko się zdecydować. Każdy chwali co ma. No ja mam pięć na eko groszek i chwałę jednak wodę u babci ma na gazowe. I mówi,że ona by tylko gazem grzała. Jednak moje okna cierpią jak sąsiad ma sezon grzewczy. 

monika7896 nie wiedziałam,że są firmy,które zajmują się myciem tych paneli i trzeba specjalne płyny do tego. A co jak się papierka nie ma ? Stracimy cała gwarancję czy jednak uznają w razie czego ? 

Monia. 92 tu się z Tobą zgodzę jest wygoda. Czym człowiek starszy to mniej siły ma na dźwiganie węgla żeby dosypać czy tego drzewa. A tutaj niby płacisz miesięczną ratę,ale jaki spokój,bo i obowiązków dodatkowych brak. Jednak każdy sprzęt trzeba doglądać. 

Magda_i_lena że wszystkim jest niestety ryzyko. Może się okazać,że coś teraz jest opłacalne ,a jak każdy skorzysta z tego to i ceny się podniosą,bo wiele osób z tego korzysta lub i odwrotnie,bo może się okazać inaczej. Nic nie jesteśmy w stanie przewidzieć niestety,a bardzo by nam to ułatwiło życie. 

2021-11-22 14:14

MałaZołza masz rację. Też mi się wydaje że nie ma jednego najlepszego rozwiązania. Nawet jeśli teraz ceny czegoś spadną to za pół roku może być znowu odwrotnie i ceny pójdą w górę. Tak naprawdę to jest ryzyko