Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

8 zalet porodu rodzinnego

Data utworzenia : 2015-04-02 08:45 | Ostatni komentarz 2017-03-10 08:56

Redakcja LOVI

10688 Odsłony
116 Komentarze

Zastanawiasz się nad porodem w towarzystwie bliskiej osoby? Nie chcesz być w tych pięknych ale przecież i trudnych chwilach sama? Być może masz jednak wątpliwości, czy to dobry pomysł. Przeczytaj nasz artykuł, pomożemy Ci podjąć decyzję.

2017-03-07 18:37

Oh ja tez mialam usper lekarzy, ale jednak brakowalo meza...no i zaluje ze on tez nie widzial malego wyciagniete prostu z brzucha :)

2017-03-07 14:50

Natka ja też żałowałam, jedyne dla mnie pocieszenie że był wtedy gdy próbowałam urodzić sn. Za to miałam super lekarzy i tworzyli miłą atmosferę.

2017-03-07 11:19

Ja zalowalam ze przy cc maz nie mogl byc pzy mnie, albo chociaz w pokoju obok i moglabym go widziec. Sa szpitale gdzie jest to dozowolone. Jak zawozili mnie na sale operacyjną i zamknely sie drzwi a maz zosal daleko daleko to jakos mi tak bylo zle... ze nikogo bliskiego nie bede miala w tak waznym momencie swojego zycia

2017-03-07 08:18

Mnie zostawili na sali przedporodowej i gdyby nie mąż to bym chyba tam sama urodziła. Nie wyobrażam sobie rodzić sama. W mężu miałam ogromne oparcie. Bardzo mi pomagał i mnie wspierał. To był mój jedyny środek przecibólowy:) Po drugie mąż by mi nie wybaczył tego , że nie może rodzić ze mną:) Dla niego to również było cudowne przeżycie.

2017-03-07 06:10

Szczerze mówiąc było mi już wszystko jedno ;) Poza tym trakt porodowy był na prawde długi a ja rodziłam w najdalszym końcu. Ale ponieważ był to późny wieczór, więc cisza i spokój to pewnie co nieco było słychać... Za to jak położna wpuściła rodziców, gdy mała była już w kąciku noworodkowym, to mój mój tata nagrał na dyktafon w telefonie prawie pierwszy płacz. Do tej pory jak tego słucham to aż mi się łezka w oku kręci. Poza tym zrobili parę zdjęć, bo tatuś był tak zafascynowany dzieckiem, że zapomniał,że ma telefon ;)

2017-03-06 22:22

Anamber. Współczuję rodziców pod drzwiami porodówki, ja bym się czuła mało komfortowo, źle wiecznie okropnie, wiedząc, że ktoś oprócz męża jest jeszcze w szpitalu. Mąż był przy porodzie, nawet przy wyciąganiu łożyska. Bardzo mi pomógł, a obecność rodziców by mnie przyhamowała raczej. My mieszkamy obok męża siostry. Mamy wspólne podwórko, zauważyła rano, że nie ma naszego auta i od razu napisała smsa "czy to już", ale mąż dopiero jak się syn urodził napisał smsa. Także wiedzieli a raczej podejrzewali tylko rodzice męża i jego rodzeństwo, że jesteśmy w szpitalu.

2017-03-06 22:19

nie wyobrażam sobie, że byłabym sama na porodówce. ale nie wymagałam od męża od razu decyzji. umówiliśmy się, że podejmie decyzję po szkole rodzenia tak abym mogła kogoś innego zaprosić na tą imprezę:) mam tu na myśli mamę lub siostrę. poród był bardzo ciężki i tylko dzięki mężowi tak długo wytrzymałam. ale jeżeli facet faktycznie nie chce i nie czuje to uważam, że nie powinno się go zmuszać, bo mogą być negatywne skutki,

2017-03-06 22:11

Poród z kimś innym niż mąż jest jakoś nie do pomyślenia dla mnie. Mąż był na początku drogi, to niech będzie i na końcu ;) Przy pierwszym porodzie popełniliśmy błąd informując rodzinę, że to już. Rezultat taki, że moi rodzice czatowali pod drzwiami traktu porodowego, tata z uchem przy drzwiach a mama odmawiająca "zdrowaśki"... ;) Na szczęście jeśli się przytrafi kolejny to pewnie będą musieli zostać z pierworodną, więc temat sam się rozwiąże.