Ciąża i poród (1501 Wątki)

Aniball = łatwiejszy poród???

Data utworzenia: 2015-03-25 11:32 | Ostatni komentarz 2019-07-23 19:12

nienormatywna

343508 Widoki
4931 Komentarze

Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, że zakupiłam sobie Aniball (po konsultacji z lekarzem i innymi użytkowniczkami tego produktu). Słyszałam bardzo dużo dobrego na temat tego sprzętu - regularne ćwiczenia z nim mają niby zmniejszyć strach, uspokoić psychicznie a co najważniejsze - mają zapobiec rozcięciu krocza i pomóc w ćwiczeniach mięśni odpowiedzialnych za poród. Nie wiem, zobaczymy, przekonamy się :) Mi do ostatecznego terminu zostało 8 tygodni i zamierzam codziennie ćwiczyć. Czy to coś da - dam Wam znać jak już urodzę :P A któraś z Was może tego używała?????

2019-07-23 19:12

Asiula trzymaj się jakoś. Będzie dobrze. Szkoda tylko że w takich przypadkach zamiast od razu zrobić cesarkę męczą żeby naturalne urodzić. Ja naszczescie nie miałam takiego problemu. Miałam z góry ustalona cesarke i nie kazali mi rodzić naturalnie

2019-07-23 13:27

Wybaczcie proszę za bałagan w poprzednim komentarzu ale tak to jest jak się je pisze przez telefon... Mam nadzieję że wyczytacie z niego sens wypowiedzi �

2019-07-23 13:24

Hej aneczkaa006 😄 miło że ktoś jest na forum. Myślałam, że akurat w czasie kiedy ja potrzebuje wsparcia forum umarło 😕 standardowe komplikacje:

Wypadanie szyjki macicy, krwiaki na szyjce macicy, nietrzymanie moczu, pęknięcie wewnętrzne... 

U mnie po badaniu postęp. Ze względu na wysokie ciśnienie i poziom wód plodowych na poziomie granicznym zdecydowano o wywoływaniu porodu. Założyli mi cewnik foleya i jak dzisiaj nic nie ruszy to jutro jedziemy z oksy. Martwię się że że względu na to ciśnienie porod i taHej aneczkaa006 😄 miło że ktoś jest na forum. Myślałam, że akurat w czasie kiedy ja potrzebuje wsparcia forum umarło 😕 standardowe komplikacje:

Wypadanie szyjki macicy, krwiaki na szyjce macicy, nietrzymanie moczu, pęknięcie wewnętrzne...

U mnie po badaniu postęp. Ze względu na wysokie ciśnienie i poziom wód plodowych na poziomie granicznym zdecydowano o wywoływaniu porodu. Założyli mi cewnik foleya i jak dzisiaj nic nie ruszy to jutro jedziemy z oksy. Martwię się że że względu na to ciśnienie porod i tak ostatecznie skończy się cesarskim cięciem. Ale wcześniej mnie pomecza skurczami... Sadyści 😉k ostatecznie skończy się cesarskim cięciem. Ale wcześniej mnie pomecza skurczami... Sadyści �

2019-07-23 09:36

Asiula życze szybkiego porodu bez komplikacji. Ja miałam też cesarkę ale zalecona że względu na ułożenie dziecka. A jakie o jakich komplikacjach Ci wspomnialy dziewczyny po porodzie SN? 

2019-07-23 09:33

Pierwszy raz słyszę. Chętnie poczytam co to w ogóle jest :) 

2019-07-23 06:56

Halo halo. Czy ktoś tu jeszcze jest? Przeczytałam całe forum od deski do deski.... Trochę to zajęło. Jak się domyslacie też jestem użytkowniczka aniball. Postanowiłam się ujawnić dopiero po przeczytaniu całego wątku. Ćwiczyłam jakieś 3 tygodnie. Ostatecznie na liczniku maksymalny obwód to 32 cm. Niestety leżę na patologii ciąży mimo że moje dziecko ma na dzisiaj ostateczny termin porodu. W ogóle się nie pcha na świat a już jest całkiem spory bo ma 3770 g. Nienawidzę szpitali. Wprowadzają u mnie stany depresyjne. Mimo że osiągnęłam taki wynik i tak strasznie boję się porodu. Dziewczyny z sali będą miały cc i to w sumie na życzenie.... Nastraszyly mnie konsekwencjami po porodzie SN. Ogólnie dramat. Mam nadzieję że poród przejde szybko i sprawnie. Jak na razie czekam. 

2019-07-17 10:20

Skrzaty bez jaj... Nie masz już gdzie reklamować, tylko na forum dla mam i to w takim watku...

2019-07-17 10:16

Zapraszam na konkurs https://www.atrakcyjne-wakacje-z-dzieckiem.pl/2019/07/konkurs-do-wygrania-bilety-do-legendii.html?m=1