Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Jak oceniasz opiekę położnej środowiskowej w ciąży i po porodzie???

Data utworzenia : 2013-03-06 22:07 | Ostatni komentarz 2015-02-18 15:38

www.doramed.pl

8647 Odsłony
66 Komentarze

Bardzo proszę kobiety o ocenę pracy swoich położnych środowiskowych. Chodzi mi o edukację od 21 tyg ciąży jak również o wizyty patronażowe po porodzie.

2013-03-07 11:30

Nie słyszłam o edukacje od 21 tyg,o co wogóle chodzi? Co do położnej jestem bardzo zadowolona-była u mnie chyba z 7 razy bo miałam problemy z mała(słabo przybierała na wadze).zawsze pomocna,przynosiła wage żebymnie musiała jezdzic do ośrodka,na moją prosbe pokazała mi jak kapac mała.Bardzo fajna babka,na wszystkie pytania odpowiadała mi konkretnie i zawsze służyła pomoca. Pielęgniarka środowiskowa równiez bardzo pomocna i miła-przyjechala 2 razy,zmierzyła dziecko,sprawdzilo stan ogolny. No i co miło mnie zaskoczylo wizyta patronazona Pediatry-nie trzeba było z kilutygodniowym dzieckiem jechac do ośrodka tylko pani pediatra sama zadzwoniła do mnie i umówiła się na wizyte.Zbadała małą,osłuchała-bardzo miło mnie to zaskoczyło. Mimo tego że mieszkam na wsi wizyty patronażowe bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły,w sumie miałam chyba z 9 wizyt. 7-Położna środowkiskowa 2-Pielęgniarka środowiskowa 1-pediatra Ze wszystkich wizyt jestem bardzo zadowolona

2013-03-07 11:15

edukację od 21 tyg ciąży ? jest coś takiego? pierwsze słyszę :) a po porodzie była raz i powiedziała, ze jak będę jej potrzebować to mam dzwonić . bardzo miła kobitka i fajnie, ze nie chodzi co tydzień bo nie jest mi potrzebna jej pomoc a do poradni z synem chodzę po 2-3 razy w tyg wie wszystko wiem na bieżąco + to forum mi bardzo pomaga :)