Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51594 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2022-02-26 21:51

No nie zazdroszczę. Przechodziłam z pierwszym i ma 2,5 a tu nadal ciężko :D Ostatnio było lajtowo przez może 2 tyg a od dwóch dni znów jakieś krzyki "o nic", kopanie w nocy... No ale jeszcze jednej piątki nam brakuje, zwalam na to:D

 

Ja przy drugim w ogóle nie sprawdzam tych kalendarzy, nie chce mi się ani nawet nie pomyślę o tym.

 

Maziulek też miałam nie porównywać a niedawno jak jeszcze syn się nie przesuwał to narzekałam, że starszy już wtedy pełzał. Teraz mamy 7 miesiąc, mam zapisane, że starszy wtedy zaczął praktycznie wraz siadać i potem stawać przy meblach, plus wyszedł mu pierwszy ząb. U młodszego nic z tego nie ma ale opanował pełzanie i na łóżku już podnosi pupę i nogi, czasem mu się zdarzy wypiąc tyłek na prostych nogach (a głowa w materacu :D), więc zobaczymy jak mu to dalej pójdzie.

2022-02-25 19:34

Aż strach pomyśleć co będzie dalej;P

2022-02-24 19:38

mamaemmy, to sie nazywa dorastanie i rozwój :D:D

2022-02-24 16:43

My mamy jeden wielki skok od urodzenia xD pojedyncze dni jest ok s tak to ciągle jazda...

2022-02-24 15:25

klubik dzieci niczym Małysz;) moze mozna je jakoś przeskoczyć?:P

2022-02-23 20:25

Anabanana to witaj w klubie matek dzieci wiecznie na skokach rozwojowych :D haha 

2022-02-23 16:04

Ja nie używam takich aplikacji, nawet nie wiedziała, że coś takiego jest, sprawdzam tylko od czasu do czasu w necie jak się coś dzieje i tyle...

2022-02-22 08:00

Ja tam bardziej go używałam przy rozszerzaniu diety 

szczepionkach czy Ew jakiś lekach gorączkach