Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51595 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2015-02-04 12:25

Tak płeć, a nawet utalentowanie, kolor oczu, włosów itp ...

2015-02-04 11:56

No to dla takich teraz sa sposoby... Można przecież kupic sobie plec dziecka. Placi się grube pieniądze i ma się co się chce... Choc nie uważam tego ni ciut ciut.

2015-02-04 10:54

Gdzieś to pisało na forum. Już nie pamiętam;) Gadka była o tym, że ginuś zapewniał z ena 100 procent będzie chłopczyk, a urodizła się dziewczynka . A rodzice mieli juz pokoik zrobione i w ogóle wszytsko. Dziewczynkę oddali.. Bleh.. A w Polsce zastanawiaj się, czy etycznie jest pozwalać się kopulowac ludziom upośledzonym... :P Myślę, że by nie wpadli na taki pomysł żeby oddac dziecko do adopcji bo jest innej płci, tylko z całą pewnością by się nimi troszczyli mówię tutaj np: o osobach z chorobą Downa.

2015-02-04 10:17

Asiu to jakas masakra to co mówisz... Jak można oddac dziecko bo urodzilo się innej plci? Co to do cholery za rodzice?? !!!

2015-02-04 10:12

Joasia takim rodzicom to ja bym wszystko wycięła , żeby nie mogli mieć już więcej dzieci - a co będzie jak zdecyduję sie jeszcze raz i będzie znowu dziewczynka, to co znowu oddadzą do adopcji :/

2015-02-04 09:53

Widzisz wiele nas Łączy xD :PP Zofia- gdzies na forum czytałam, że rodzice się nastawili na chłopca, urodziła się dziewczynka i oddali ja do adopcji.. Tragedia...

2015-02-03 22:29

A ja Wam powiem, że jak planowaliśmy to bardzo chciałam dziewczynkę. Byłam nieco rozczarowana jak lekarz powiedział 007, ale spodziewałam się takiej informacji - czułam od razu, ze będzie chłopiec. A teraz J ma skończone 9 miesięcy i ja nie wyobrażam sobie, żeby to była dziewczynka. Ale są i takie mamy/rodzice którzy czują niechęć do dziecka płci odmiennej niż spodziewana - współczuję im małostkowości i przedmiotowości.

2015-02-03 20:59

Joasiu ja również 18 ale grudnia :D