Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51565 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2015-02-05 19:56

W pierwszej ciąży, mąż jak tylko dowiedział się że będziemy mieli dziecko od razu powiedział że będzie syn, i tak się stało urodził się zdrowy chłopiec. Teraz jak jestem w drugiej ciąży chciałby żeby była córka, ale co będzie jeszcze nie wiemy dziecko nie chce się za bardzo pokazać. Mam nadzieje że nie będzie niespodzianki do porodu :)

2015-02-05 19:53

Reakcje mężczyzn na wieść o płci dziecka są na prawdę różne, mój mąż początkowo powiedział że dla nie go nie ma to żadnego znaczenia ale wiem że w głębi bardzo chciał mieć syna i tak najprawdopodobniej bedzie, a teraz chodzi i mówi że od początku wiedział że będzie to chłopiec i nie myślał inaczej

2015-02-05 19:46

Asiu reakcja mojego meza byla ciut inna :D zapytalam o plec a lekarz mowi ze na 90 % dziewczynka :) Ja sie usmiechnelam i cisza a moj maz z opuznionym zaplonem "Ale napewno nie ma siusiaka???!" :D A teraz mowi moja kochana Niunia i ze bedzie Jego oczkiem w glowie :)

2015-02-05 18:45

Dziś była kumpela u Mnie ;) Rozmawialismy o poznaniu płci. Mówiła że Gninuś powiedizał , że to dziewczynka a jej mąż tak siedzi z boku i mówi" Tak?? No to fajnie.... Musze się z tym przespać " hehehehe :):):) teraz mówi, że to będzie córeczka tatusia:)))

2015-02-04 16:45

Ja pierwszego urodziłam synka no i wiadomo potem chciałoby się mieć dziewczynkę. Ja to taka jestem, że dużo czytam bzdur na necie i potem jak taka nawiedzona chce to wprowadzić w życie. Pozycje, temperatura odpowiednie godziny i wiecie co, udało się drugą mam dziewczynkę. Nie wiem czy to przypadek czy te moje kombinacje :) oczywiście gdyby był chłopak kochałabym go równie mocno bo przecież najważniejsze jest zdrowie a nie płeć..... masakra oddać dziecko do adopcji bo nie ta płeć...

2015-02-04 13:32

A no pewnie, że tak ;) Ale zawsze nastawienia swoje w głowie pomyśli choć przez chwilę :)I nie wierze, że nie :) :D

2015-02-04 13:18

ja bardzo chciałam dziewczynki i czułam w obu przypadkach, że będzie dziewczynka, ale wszyscy dookoła chcieli żeby to byli chłopcy i cały czas jak już było wiadomo, że będzie dziewczynka mi mówili, czekaj jeszcze czekaj zobaczysz że coś urośnie, najbardziej na wnuka czekał i dalej czeka dziadek...jeśli urodziłby się chłopak to kochałabym go tak samo jak córkę, zrobiłabym dla niego wszystko...ja mówię nie ważna płeć, ważne żeby dziecko zdrowe było

2015-02-04 13:12

Asiu to już zmutowane genetycznie :)