Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Bardzo bym chciała rodzić w wodzie

Data utworzenia : 2014-10-09 19:41 | Ostatni komentarz 2021-04-15 08:55

justyna050

4458 Odsłony
39 Komentarze

Witam, jestem w ciąży i myślę o porodzie w wodzie. Woda koi mi ból. I dlatego pisze jak się dowiedzieć czy w szpitalu jest taka możliwość? i czy to coś kosztuje?

2021-04-13 16:46

Z tego co się dowiadywałam są szpitale w których można rodzic w wodzie ☺ ja nigdy o tym nie myślałam ale chyba poród jest lżejszy ?

2021-04-13 07:32

W szpitalu w którym ja rodzilam jest możliwość porodu w wodzie z czystej ciekawości pytalam położnej jak to wyglada powiedziała ze wiele mam korzysta z tego rozwiazania natomiast oni stawiaja na to aby w wodzie rodziły mamy które swój 1 porod maja juz za soba bo decydując sie na taki poród z pacjentka musza wiedzieć że ona wie co ja czeka potrafi byc zdyscyplinowana potrafi slychac polecen itd ponieważ gdyby wpadla w panike pozniej taki porod w wodzie ciezko  już  przenieść z wody i uspokoić rodzaca

2014-10-18 13:36

Polozna1987 wiele mam pewnie nawet nie wie o tej wannie...

2014-10-18 09:19

aby porod mogł odbyc sie w wodzie niezbedna jesr wanna na bloku porodowym , czego niestety nie ma kazdy szpital. W Łodzi w ICZMP jeden z blokow porodowych wanne posiada. Porod nie kosztuje nic, ale niesttey nie sa one często praktykowane.

2014-10-13 21:45

K.Czerska a gdzie rodziłaś że tak się boisz szpitali? Zdroje, Pomorzany czy Police?

2014-10-13 21:06

Ja osobiście za nic w świecie bym się nie zdecydowała na poród w domu a już napewno nie po tym jak urodziłam swoją córeczkę i po tym jak ja to przechodziłam a najważniejsze to w jakim stanie było moje dziecko gdyby rodziła w dom nie wiem czy uratowali by moje dziecko a tak to teraz jest szczęśliwym i beztroskim dzidziusiem

2014-10-13 20:11

Ja także wolę rodzić w szpitalu. Nie wyobrażam sobie porodu w domu. W szpitalu jednak wszystko jest pod kontrolą, mamy obok siebie specjalistów.

2014-10-13 17:26

Bardziej boje sie szpitala niż porodu w domu:) Wystarczy poczytać jak odbywają sie porody np. w Szwecji..70% to porody domowe, a umieralność noworodków jest najniższa.. Wszelkie choroby u noworodków np. gronkowiec, żółtaczka to skąd? W szpitalu człowiek sie czuje jak intruz..szprycują lekami na wywołanie porodu itp. "Porodowy biznes" - film dokumentalny, warto zobaczyć.