Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

problemy po porodzie.

Data utworzenia : 2014-10-08 12:24 | Ostatni komentarz 2014-10-18 21:51

D.Sypianska

7046 Odsłony
51 Komentarze

Witam drogie mamy! Mam problem ponieważ jestem po porodzie 5 miesięcy i strasznie boję się chodzić do ginekologa po cesarce. Byłam raz na kontroli (badanie bolało) okazało się, ze mam nadzerke oraz wywiniecie błony macicy. Jak usłyszałam co lekarz będzie mi robił na następnej wizycie to nie poszłam. Od niedawna boli mnie brzuch. Czy może któraś miała podobną sytuację i opowie co miała robione i czy boli? Bo strasznie się boję pójść do lekarza. Chodź wiem,że powinnam.

2014-10-08 14:44

Mamabasia. Postaram się, ale nic nie obiecuje. Nie mam pojęcia co zrobię przed faktem: ) ale będę na bieżąco pisać.

2014-10-08 14:28

D.Sypianska powinaś jakoś pokonać ten lęk ;) nastawić się pozytywnie bo przecież zdrowie jest najważniejsze, wypalanie nadżerki z tego co słyszałam nie jest aż tak bolesne sam zabieg trwa do 20 minut tak więc zdecyduj się na to jak najszybciej i napisz nam o wszystkim pozdrawiam ;)

2014-10-08 13:37

Bardzo dziękuję za tę słowa. Zmusze się i pójdę. Małego wolę zostawić babci,nie chce żeby widział mnie zestresowana bo napewno lekko nie będzie. Ale będę się bała. Ale pójdę z o wiele większym bólem brzucha ale zrobię to.

2014-10-08 13:33

Dokladnie, tak jak pisza dziewzyny mimo ze sie boisz musisz sie zmusic i pojsc dla wlasnego zdrowia. Zapewne to tylko brzmi okropnie, ale takie nie bedzie. Wiele kobiet ma wypalana nedzerke i daja rade wiec Ty tez dasz:)

2014-10-08 13:29

Nie szukaj wymówek - obojętne do czego prowadzi nieleczona - żadne powikłania nie są przyjemne !! Jako kobiety chyba wszystkie podpiszą się pod moją prośbą - koniecznie idź do lekarza i to czym prędzej !! Załatw tę sprawę i daj nam znać jak już będziesz po :) Mąż będzie dobrym wsparciem - weźmie ze sobą dzieciaczka, albo malucha zostawcie babciom i udajcie się razem. Może porozmawiaj najpierw z lekarzem, poproś żeby Cię uspokoił i wszystko wytłumaczył.

2014-10-08 13:20

A czy nieleczona zawsze prowadzi do raka?

2014-10-08 13:12

Nadżerkę warto załątwić, żeby potem nie było problemu. Musisz pokonać swój strach, bo potem może być za późno. Warto kontrolować się regularnie, robić cytologię itd. Strach jest... ale warto go pokonać dla własnego zdrowia.

2014-10-08 12:59

Pomyślę nad tym żeby wziąść męża. Mam nadzieję, że dam radę.