Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

problemy po porodzie.

Data utworzenia : 2014-10-08 12:24 | Ostatni komentarz 2014-10-18 21:51

D.Sypianska

7066 Odsłony
51 Komentarze

Witam drogie mamy! Mam problem ponieważ jestem po porodzie 5 miesięcy i strasznie boję się chodzić do ginekologa po cesarce. Byłam raz na kontroli (badanie bolało) okazało się, ze mam nadzerke oraz wywiniecie błony macicy. Jak usłyszałam co lekarz będzie mi robił na następnej wizycie to nie poszłam. Od niedawna boli mnie brzuch. Czy może któraś miała podobną sytuację i opowie co miała robione i czy boli? Bo strasznie się boję pójść do lekarza. Chodź wiem,że powinnam.

2014-10-08 20:20

Ja miałam wypalaną nadżerkę chyba 2 razy. Wypalanie nic nie boli, po nim można wszystko normalnie robić. Nie ma się czego bać, lepiej jest to szybciej wyleczyć niż potem mieć problemy.

2014-10-08 19:35

Pewnie i wszystkie macie rację. No muszę się przełamać. Ale to będzie ciężkie. Dziękuję za wszystkie opinie. :)bardzo mi pomogły.

2014-10-08 18:48

Strach jest naturalny ale musisz się przemóc. Idz z kimś bliskim by był przy tobie podczas czekania na wizyte i po niej. Z kimś bliskim jakoś mniej sie człowiek stresuje. Mnie stresuje każda wizyta u lekarza ale to z powodu problemów z kobiecymi sprawami ale za kazdym razem jade z mężem i synkiem i jakoś mi raźniej bo wiem że ktos czeka na mnie po wizycie,

2014-10-08 17:40

Kto teraz wypala nadżerkę? Matko!

2014-10-08 16:28

Ja już kilkakrotnie przekonałam się, ze lepiej załatwić sprawę od ręki niż żyć w tej niepewności, wiedząc, ze i tak musze się zgłosić do lekarza, bo sama tego nie rozwiążę. Wiadomo, ze każdy boi się isc do lekarza, nie wiedząc co go tam czeka. Sypianska powiedz sobie, ze przecież tyle osób też to miało i teraz nawet tego nie pamiętają to i tobie się uda przetrwać całą tą sytuację. Pójdziesz, lekarz zrobi co trzeba i będziesz miła z głowy.

2014-10-08 15:15

Heh, no racja. Mam dla kogo: ) i dlatego pójdę.

2014-10-08 15:03

D.Sypianska to obiecuj ;) każda z nas ma jakieś lęki , ja np. zawsze boję się wizyty u dentysty

2014-10-08 14:54

Witaj, miałam wypalaną nadżerkę i naprawdę malutko bolało, było troszkę nieprzyjemnie i śmierdziało ale to przecież jest do przeżycia. Nie martw się niczym a zdrowie jest najważniejsze. Przecież musisz być zdrowia i pełna sił bo masz się kim zajmować. Przeżyłaś ból po cesarce przeżyjesz i to :)