Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

9 zalet porodu drogami natury

Data utworzenia : 2014-10-02 11:32 | Ostatni komentarz 2016-03-03 09:51

Redakcja LOVI

25566 Odsłony
340 Komentarze

Zdarza się, że kobiety decydują się na poród poprzez cesarskie cięcie „na życzenie”, czyli bez wyraźnych wskazań medycznych. Często obawiają się bólu i stresu związanych z porodem drogami natury. Przekonujemy, że naturalny sposób przyjścia dziecka na świat ma wiele zalet nie do przecenienia tak dla malucha, jak i dla mamy.

2014-10-02 11:54

K.Wachnik dokładnie...cesarka powinna być ostatecznością i ratunkiem!!! :)

2014-10-02 11:49

Oczywiście ze to tez zalezy od wskazan leakrza zdaza sie ze kobieta zaczyna rodzic niby ma byc poród naturalny rozwarcie na 5 palców skurcze itp a tu tetno dziecka spada i sie jedzie na blok:)

2014-10-02 11:44

U mnie od początku nie było przeciwskazań do porodu naturalnego. Jednak kilka tygodni przed rozwiązaniem dostałam ciśnienia. Na badaniach będąc już po terminie miałam ciśnienie 180/120 i szybka decyzja o cc... Mój Syn urodził się z 2 pkt mniej, ale na szczęście żył i ze mną również wszytsko ok... Szczerze mówiąc nie rozumiem tych kobiet, które wybierają cc na życzenie... Po pierwsze cc to nagłe wyrwanie dziecka z błogiego stanu no i co ja do tej pory przeżywam, że nie nie widziałam go od razu po porodzie i że nie położono mi go na klatce piersiowej... No, ale to decyzja indywidualna - każdej z nas, kobiet :)

2014-10-02 11:35

No niestety teraz i rodzaj porodu można wybrac ja mam za soba dwa porody naturalne nawet nie pomysłałam o cesarskim cięciu mimo że pierwszy poród był dla mnie bardzo ciężi i skóczył sie depresja mimo wszystko zdecydowalam sie rodzić naturalnie poraz kolejny poniewaz nie bylo wskazan do cc teraz czekam na kolejne rozwiazanie mam nadzieje że też skończy sie porodem naturalnym.