Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

9 zalet porodu drogami natury

Data utworzenia : 2014-10-02 11:32 | Ostatni komentarz 2016-03-03 09:51

Redakcja LOVI

25603 Odsłony
340 Komentarze

Zdarza się, że kobiety decydują się na poród poprzez cesarskie cięcie „na życzenie”, czyli bez wyraźnych wskazań medycznych. Często obawiają się bólu i stresu związanych z porodem drogami natury. Przekonujemy, że naturalny sposób przyjścia dziecka na świat ma wiele zalet nie do przecenienia tak dla malucha, jak i dla mamy.

2016-03-01 17:44

Ja bardziej balam sie cc niz porodu naturalnego naszczescie udalo mi sie urodzic naturalnie.

2016-03-01 17:37

Wolałabym urodzić właśnie naturalnie, ale zobaczymy jak to będzie. Nie mam wskazań do cc, a nie rozumiem osób, które na siłę szukają jakichś skierowań żeby tylko mieć wykonane, jakby na to nie patrzeć to jednak operacja.

2016-02-17 12:10

Kasia.S. moje kroczę było poharatane nieźle, ja tego nie widziałam, ale lekarka powiedziała, że jak szyła to nie ma za bardzo za co złapać, ale jakoś je poskłada....nie wiedzieć czemu śmiać mi się chciało. Samo nacięcie nic nie bolało, pęknięcia również nie nie czułam, to jest na skurczu więc rzadko kiedy się czuje, nie martw się . Fakt ja miałam znieczulenie zewnątrz oponowe wiec to też pewnie dlatego nie czułam, ale martw się na zapas myśl o dziecku, ze zaraz je weźmiesz w ramiona to pomaga:-)

2016-02-17 11:46

Samo cięcie krocza to nawet nie wiesz kiedy Ci to zrobią, w tym akcie bólu nie odczuwasz z tego powodu dodatkowego mega bólu. Nawet nie będziesz wiedzieć kiedy, no chyba. że tak jak ja zauważysz te mega długie nożyczki ble.

2016-02-17 11:19

Kasiu ja też się tego bardzo bałam a nawet nie wiedziałam,że mnie nacięli. Nawet nie wiem w którym momencie to się stało. Powinni o tym informować ale mnie po prostu ciachneli. Do tego bardzo długo mnie szyli ale to nic nie boli bo dają chyba jakieś znieczulenie. I krocze mnie potem jakoś wybitnie też nie bolało... Jak siadałam to z takim dyskomfortem ale do przeżycia. Mnie czasami tak boli krocze gdy mam okres więc przyzwyczajona jestem do takiego bólu

2016-02-17 11:13

EMachulak to Cię wymęczyli. Masakra. Ja chyba najbardziej obawiam się cięcia krocza w całym porodzie. Resztę jakoś przeżyje a tego się boje.

2016-02-17 09:42

Niestety nie. Przy obu poradach miałam cięte krocze . Te cięcie miałam chyba nawet większe bo i szwow miałam sporo nie wiem ale cięcie powinno odbyć się szybko i sprawnie a ty miałam cięcie i zaraz polozna poprawiła .. aż nie chce o tym myśleć.

2016-02-16 23:09

Czy taki masaż E.Machulak uchronił Cię przed cięciem krocza?