Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Jak długo dochodziłyście do siebie po porodzie?

Data utworzenia : 2013-02-19 13:27 | Ostatni komentarz 2019-05-06 16:05

gonia_03

21429 Odsłony
410 Komentarze

Urodziłam chłopczyka, który ważył 3800, ja jestem raczej z postury "drobna" Popękałam i mnie nacinali. Jak u Was to wyglądało?? Długo do siebie dochodziłyście??

2019-03-24 03:46

U nas też czasu jakby mniej . Bruno potrzebuje coraz więcej uwagi , a na spacery też chodzę ale jak idzie spać żeby w domu z nim się trochę po bawić . Bo tak to by spał cały dzień a później w nocy by nie spał . O to już kiedy impreza się szykuje ?? No tak niech dzieciaki też spróbują torta :) a Twojej córeczce na pewno troszkę nie zaszkodzi :) masz jakiś motyw bajkowy ?? Dodasz zdjęcie torta ??

2019-03-23 11:53

Pati- ja trzy razy zaryzykowałam kolczyki i kilka razy łańcuszek. Coreczka jak sroka sie do nich dorwała i myslałam że mi uszy urwie albo udusi łańcuszkie. Także szybko zrezygnowalismy. Został tylko smartwatch, bo ma gumowany pasek zatem nawet jak go pogryzie to nic sie nie dzieje.:) A co do przygotowań to juz prawie wazystko dopiete na ostatni guzik- dtad ostatnio mniej bywałam tutaj bo miałam mase przygotowan i ogarniecia wszystkiego. Ale sukienka,tort i cała reszta juz zamowiona lub juz przywieziona. Także ostatnie szlify i bedzie super;) Tort bedzie delikatny, aby dzieci tez mogły go zjeść- żaden z ciężkimi masami- sama takich nie lubie. Niestety nasza kruszynka sprobuje tylko troszke biszkopta, bo jeszcze za mała na słodycze. Także symbolicznie;)

2019-03-20 22:29

Eresz tak pierwsze przewroty za nami ale jak narazie tylko na prawą stronę na lewą jeszcze sie nie obrócił . Oj tak wiem już nie raz za włosy mnie pociagnal także włosy związane, zero wiszących kolczyków , łańcuszków itd :D to super że imprezka się szykuje my też chrzciny robiliśmy w restauracji bo byśmy nie pomiescili gości . Extra że będzie też kącik dla dzieci na pewno nie będą się tak nudzić i może rodzice spokojnie porozmawiają :) masz już pomysł na torta ?? Teraz nie wiem czy widziałaś ale są fajne takie stoliki z przekąskami słodkimi . Mi się podobają takie rzeczy do tego jakaś korona dla księżniczki na gumce i balon wielki z helem . Ja już sobie wyobrażam jak zrobię roczek hehehe https://www.google.pl/search?source=hp&ei=kLCSXLfyF-iErwTqva7wBQ&q=korona+na+gumce&oq=korona+na+gum&gs_l=mobile-gws-wiz-hp.1.0.0i22i30l2j33i22i29i30l2.1750.6811..7745...1.0..0.165.1373.6j7......0....1.......8..35i39j46i131j0j0i131j46j0i22i10i30.phMzKuT-Yv0#imgrc=zqcdPh8iWp2XJM:

2019-03-19 11:58

Pati- oj pamietam te pierwsze łapania- prawie mnie Mała oskalpowała:D z jednej strony bardzo fajne uczucie jak sie widzi jak dziecko sie rozwija a z drugiej bolesne fizycznie jak tak pociągnie:D polecam spinać włosy przy dziecku;) Czyli fikołki na boczki, plecki i brzuszek- zaliczone! Brawo!:) Juz zamowiłam restauracje, itd.;) bo mamy za dużo rodziny i znajomych aby zmiescic wszystkich w domu. Takze zrobimy taką imprezke w restauracji. Jest tam kącik dla dzieci, wiec tez będą miały sie gdzie bawić;)

2019-03-18 20:52

Eresz ktoś mi kiedyś powiedział że trzeba korzystać i się przytulać póki dzieci tego chca bo później to już tak łatwo nie jest nie chca się przytulać :D ja czekam na te pierwsze przytulance jak narazie to tylko się łapie i trzyma mocno , uśmiecha od ucha do ucha . :) A dzisiaj nawet kilka razy się odwrócił z brzuszka na plecy więc rozpiera mnie dumą . :) O to szykuje się wielką imprezka jakiś pomysł masz na imprezę ?? Dlaczego ten czas tak szybko leci

2019-03-14 10:38

Pati- moja córeczka niby już samodzielna ale potrzebuje kontaktu z mamą czy tatą bo to straszny pieszczoch:) i lubi jak sie z nią bawimy czymkolwiek :) lub poprostu sie przytulamy:) także dalej wymaga dużo uwagi. A niedlugo nam stuknie roczek:)

2019-03-13 20:15

No ja właśnie po macierzyńskim mam zamiar wykorzystać urlop cały później ewentualnie na wychowawczy jak nic się nie uda załatwić. Fakt pewnie się zajmuje synkiem :) ja też już widzę że z czasem już też krucho mały zajmuje kazda minutę :) już coraz mniej spi a jak zasypia to czasami jestem tak padnięta ze nie mam siły na nic :D

2019-03-11 13:32

Pati- ja teraz bede wykorzystywac zaległy urlop, także ten z okredu ciąży i macierzynskiego nie przepada. Musze zapytac w hr jak wyglada sytuacja urlopu od stycznia do wrzesnia. Czy musze go wykorzystac. Bo nie jestem pewna czy to prawo juz weszło. Wiem że w sejmie toczyły sie dyskusje i to ostre nawet ale jak sie zakończyły to niestety nie wiem. Mamusia Kubusia opiekuje sie malenstwem zapewne:) A wykorzystanie urlopu i ewentualnie wychowawczego to przynajmniej czas na pobyt z dzieckiem dodatkowo po.macierzynskim:)