Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Jak długo dochodziłyście do siebie po porodzie?

Data utworzenia : 2013-02-19 13:27 | Ostatni komentarz 2019-05-06 16:05

gonia_03

21432 Odsłony
410 Komentarze

Urodziłam chłopczyka, który ważył 3800, ja jestem raczej z postury "drobna" Popękałam i mnie nacinali. Jak u Was to wyglądało?? Długo do siebie dochodziłyście??

2019-05-06 16:05

Eresz co tam się działo u was jakoś nie mogę nigdzie znaleźć rozmów wspólnych ogólnie ciężko się odnaleźć . Mam nadzieję że za jakiś czas trafisz na ten wątek . I nas wszystko fajnie mały się rozwija , widać już pierwsze zeby ale jeszcze się nie przebiły . Była już gorączka dwudniowa i myślałam że już ale przeszło a zeby jak stoją w miejscu tak stoją od miesiąca : D kupiliśmy nowa spacerówkę , ogólnie czas spędzamy na długich spacerach po lesie . Aż zastanawiam się nad czymś przeciw kleszcza dla Bruna . Już do pracy wracasz ? Ale to szybko zleciało . Jak się udała impreza córeczki ?? :)

2019-04-01 00:00

Dokładnie tak, dziś bylismy cały dzień w trasie, w tym na spacerze i na rowerze, - także aktywny dzień i nadrabiam kontakt z Wami wieczorkiem;) A jak wroce do pracy to napewno czasu bedzie o wiele mniej:/

2019-03-31 12:04

No tak teraz można w wolnej chwili zajrzęc później jak w Twoim przypadku dojdzie praca to wolny czas na pewno będziesz chciała poświęcić córeczce albo odpocząć . Zresztą teraz też zaczyna się lato więc pewnie na forum też mniej osób będzie każdy będzie chciał cieszyć się ta pogoda w tamtym roku tak właśnie było :)

2019-03-31 11:38

Pati- oj tak, czas zasuwa tak, że zakrętu ostatnio nie łapie:/ a juz wkrotce do pracy i troszke sie utną wizyty tutaj :(

2019-03-30 22:14

Nie ma za co :) Mi ten czas tak szybko leci że nawet nie zauwaze że miesiąc forum nie tętni życiem :)

2019-03-30 02:33

Pati- zabawlwy w kuchni to istny raj, bo wszystko dźwięczy, błyszczy i ma inny ciężar i fakture niz zabawki. Dodatkowo to są zabawki mamy i taty, zatem trzeba zakosić i samemu sie pobawić;) Oooo bardzo dziekuje w imieniu córeczki ;) ściskamy e- ciocie Patusie serdecznie;) Oj miesiac to sporo;(

2019-03-29 21:16

Eresz energia córeczkę roznosi wręcz ;) oj ten czas na pewno nie będzie łatwy jak trzeba będzie mieć oczy do okola głowy . To już nie jedna osoba mi mówiła że właśnie "zabawki" kuchenne przeważnie są dużo lepsze od tych właściwych hehehe . O super motyw wiosenny akurat w porę roku trafione . Na pewno będzie przepięknie ,a solenizantka będzie zadowolona z imprezy. Z racji że za miesiąc będzie można coś napisać. . składam najserdeczniejsze życzenia Twojej księżniczce żeby była zawsze uśmiechnięta i radosna ;) i niech zdrowo rośnie .

2019-03-29 11:16

Pati- pociesze Cie że im dalej tym ciekawiej. Moja to taka aktywna pchła że szok. Wszedzie jej pełno, otwiera sobie szafki i wyjmuje "zabawki"- garnki, mieszadła, itd.i zabawa w najlepsze.a jej zabawki? Hmmm po co komu zabawki kiedy tyle ciakaych rzeczy dookoła. Na krzesło, sofe, stół trzeba wyjsc przecież;) trzeba miec przy niej oczy dookoła głowy jak pająk:D Do imprezy zostało 2 tygodnie;) a motyw bedzie wiosenno- motylkowy;) i tort w kształcie biedronki:)