Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

POŁOŻNA

Data utworzenia : 2014-01-15 21:11 | Ostatni komentarz 2022-01-16 16:13

Natalia-1994

12380 Odsłony
337 Komentarze

Mam pytanie do Was drogie Mamy, czy nie uważacie że przychodzenie położnej do domu to trochę zaburzenie Waszej Prywatności ? Sama muszę wybrać już położną jednak uważam że to co się nauczyłam do tej pory przy moim rodzeństwie i siostrzeńcach w zupełności wystarczy no i oczywiście wiedza mojej Mamy która wychowała pięcioro dzieci . Nie lubię być zmuszana do czegoś, wiem że doskonale sama sobie poradzę . Czy Wy drogie mamy tez miałyście tak jak Ja ?

2021-10-08 12:54

My akurat często jeździmy z maluchem do dziadków. U moich rodziców jestem raz w tygodniu ale mam blisko. Mąż pracuje na zmiany więc jeżdżę często sama żeby też zabić czas siedzenia samemu w domu. Co do teściowej to ona nas częściej odwiedza niż my ją. Ostatnio jest u nas prawie co tydzień. 

Co do położnej Wydziarana masz rację czasami się trafi taka wścibska że komentuje to czego nie powinna. Ja akurat trafiłam na spoko babkę. 

2021-10-08 09:29

Według mnie to jest doszukiwanie się czegoś, przychodzą do domu i patrza czlowiekowi na ręce u mnie położna nawet doszukala się płyny który stał na szafce który nawet nie powinien ją interesować i wyraziła swoją opinię, oni mają sprawdzać jakie warunki ma dziecko ewentualnie coś pomóc i wytłumaczyć A nie na siłę szukać czegoś żeby się przyczepić mam nadzieję że kiedyś się od tego odejdzie i będzie to dobrowolne 

2021-10-07 21:54

A tatuś? 

2021-10-07 19:30

U nas mają kontakt i z teściami i z moimi rodzicami bardzo dobry, bo jak jestem w pracy to ktoś musi się córką zajać

2021-10-04 16:38

U nas córka jest mała ale jedziemy do rodziców czy teściów także kontakt jest. 

A w przyszłości ona sama będzie miała wybór jak to będzie czy będzie chciała czy nie będzie chciała. 

2021-10-03 13:00

Monia u mnie z moimi rodzicami widzimy się bardzo często z tesciami corka się nie widziała bardzo długo i nie są to dni czy miesiace ale to dlugi temat...

Teraz jest już starsza ma inne zainteresowania moja mama tez wiekowa  nie przyjedzie do niej za daleka droga wiec jak my jedziemy na dzialke czy do niej to jest kontakt, brata dzieci widzą babcie czesciej i mają mocniejsze więzi ale i mieszkaja bliżej, babcia tez ich odbierała z przedszkola czy ze szkoły u nas corka ze tak powiem ma tylko nas ciagle to my ją odbieraliśmy z przedszkola czy szkoły mimo iż tesciowa mieszka przystanek od nas. Często bywało ze na dzień babci czy dziadka nie szla do przedszkola bo moja mama pracowała nie miala jak wolnego wziasc na przedstawienia potem jak już była na emeryturze to przyjeżdżała.

 

2021-09-15 17:18

Anita ale to u każdego tak jest. Odwiedzacie często swoich dziadków? Tak samo będzie z naszymi dziećmi chyba że nasze podejście do życia będzie inne i będziemy mieć to jako rodzinna tradycje że idziemy do babci na obiad np. Raz w tygodniu czy miesiącu 

2021-09-14 19:13

Dokładnie, więź z wnukami się tworzy od początku, bo potem już totalnie dzieci się mogą przestać interesować dziadkami, bo już nie tacy ciekawi jak koledzy...