Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Jakie są przeciwskazanie na cesarskie cięcie?

Data utworzenia : 2014-06-03 17:36 | Ostatni komentarz 2021-11-30 17:12

Monika.Napiwodzka

11345 Odsłony
677 Komentarze

Drogie mamusie! Mam łatwe do Was pytanie jakie są najbardziej przeciwskazania do cesarskiego cięcia? Pytam was ponieważ mam wade wzroku (-6 i -7)i to nie mała dla mnie ona jednak jest spora choć wiem że bywaja większe. Moja lekarka mówiła mi że niestety to nie jest wskazanie do cesarki , ale wiem że naturalny poród jest ogromnym wysiłkiem nieraz , a bardzo nie chce żeby mi sie jeszcze ten wzrok pogorszył . Zaświadczenie juz od mojej okulistki mam ale niestety na nim nie napisała ze wada może ulec pogorszeniu i przez słowo "może" już zmienia role .

2021-08-10 11:54

KLudiamam zdania są podzielone nawet wśród społeczności medycznej. Moja siostra jakiś film ogladała gdzie lekarka się w ciąży szczepiła i mówi, ze teraz żałuje . Ja nie ogladałam to się nie wypowiem też dlaczego bo on długi ten filmik chyba godzina to dla mnei za dużo narazie by tak ze zrozumieniem słuchać 

2021-08-09 14:00

Niby teraz ma być to przymusowe szczepienie 

2021-08-09 11:26

jest wiele osób które są lekarzami i się nie po szczepili tylko nie mówią tego głośno 

2021-07-31 22:19

A ja tez znam co najmniej trzrch lekarzy ltorzy sami powoedzieli ze szczepienia nie są okej. Wiec ja w tsmich momentach totalnie glupieje skoro tskie zdanie ma ktos kro jest autorytetem 

2021-07-31 18:23

dokładnie każdy ma swoje zdanie i poglądy 

2021-07-31 16:47

Każdy będzie miał tutaj swoje odmienne zdanie, jak w polityce, każdy znajdzie argument na swoją racje. 

2021-07-31 15:46

Dla mnie niektórzy  są nieodpowiedzialni co mają powiedzieć  sprzedawcy kasjerzy ludzie którzy mają duża styczność z ludźmi, teraz jest wolna wola szczepien początkowo bylo tylko dla wybranych bo było mało szczepionek,ludzie z handlu  nie mieli możliwości się szczepić bo nie byli w kategorii wiekowej więc te osoby były  szczególnie narażone a taki ktoś kto mu nikt nic nie zabroni poprostu co go to obchodzi... 

Ja zeby oszczędzić dziecko pracowałam przez ponad rok na noce aby mieć jak najmniejszy kontakt z ludźmi, ale znajoma z astma każdego dnia się modliła aby nic nie złapać, bo astma ją czesto dusiła i przeszła by to źle;/

2021-07-31 13:20

Najpierw narzekacie na służbę zdrowia że oddziały w covidowe pozmieniali, teraz wątpliwości i wolna wola. To albo jedno albo drugie. Jakby nie było covidu to by nie zmieniali szpitali. W takim razie zapraszam na oddział zakaźny koło listopada grudnia to wszystko by się wyjaśniło.