Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

ogromne zapotrzebowanie na wodę

Data utworzenia : 2014-05-27 18:02 | Ostatni komentarz 2021-08-30 10:47

dzangusia

15158 Odsłony
563 Komentarze

Jestem w 7 miesiącu ciąży i jakiś 2 tygodni moje pragnienie jest tak ogromne, że wypijam dziennie po 3 butelki wody mineralnej, oprócz tego herbatę i inne napoje, czy miałyście z tym problem, w związku z tak dużym spożywaniem napojów, praktycznie pół dnia spędzam w toalecie, czy picie tak dużej ilości wody jest przyczyną opuchlizny na stopach i dłoniach????

2015-03-11 13:39

Ponoć puchnięcie stóp i dłoni w wiązy jest normalne. Ja też miałam ten problem i piłam dużo wody . A choć wydawało mi się, że jest to dziwne, bo za chwilę znów to wysiusiałam to kazali mi pic wody tyle ile potrzebuje. Duże ilości wody w organiźmie są potrzebne dla dziecka, które nosisz w brzuszku. Musi miec odpowiednia ilość wód płodowych.

2015-03-11 13:19

ja przez całą ciąże piłam w miarę wystaczającą ilość wody - nie za duzo ani też nie za mało, za to po porodzie pije jak szalona,tylko - woda woda i woda . rankiem pijam soki, jednak woda dominuję nad wszystkimi napojami

2015-03-11 11:54

hirudo-bonum a jakie jest Twoje cisnienie? ja mam tez niziutkie i glowa mnie przy tym bolki i senna jestem strasznie.

2015-03-11 11:18

Zuzanna-1986 - ale teraz wszystko w porządku? Czy w takim przypadku przypisują jakiś rodzaj leczenia po urodzeniu lub jeszcze w trakcie ciąży? Ja póki co narzekam jedynie na ciągłe pragnienie, ale za to ciśnienie mam z kolei w zasadzie cały czas niziutkie.

2015-03-10 23:56

Ja miałem opuchnięte ciało i duże pragnienie i wysokie ciśnienie. Okazało się ze narka przestaje pracować i mam białko w moczu. Od razu zrobili mi cesarke. Każde nowe dolegliwości trzeba konsultować z lekarzem. Najlepiej od razu zadzwonić i powiedzieć mu co się dzieje.

2015-03-10 21:59

Skoro pojawia się opuchlizna i do tego masz ogromne pragnienie to skonsultuj to z lekarzem. Może jest jakaś przyczyna,że tak się dzieje, więc może zaleci jakieś dodatkowe badania.

2015-03-10 21:53

Ja w ciąży (pod koniec) miałam ogromne pragnienie. Do śniadania na przykład wypijałam trzy herbaty. Ciągle chodziłam z butelką wody. Nie gromadziła mi się woda w organizmie, nie puchłam, a przytyłam ok. 12 kg, więc wszystko w normie.

2015-03-10 21:51

Nie przybrałam, choć na apetyt nie mogę narzekać, ale na to składa się wiele czynników, nie tylko woda :)