Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2181 Wątki)

Badania prenatalne

Data utworzenia : 2013-01-29 03:52 | Ostatni komentarz 2022-07-24 11:37

Marzena_K90

27990 Odsłony
682 Komentarze

Badania prenatalne – badania płodu przeprowadzone w okresie rozwoju wewnątrzmacicznego. Zadaniem badań prenatalnych jest wykrycie chorób wrodzonych i genetycznych takich jak zespół Downa, wady cewy nerwowej, nieprawidłowości chromosomów. Przeprowadzenie badań prenatalne (inwazyjne) zaleca się głównie kobietom ciężarnym po 35 roku życia, które są pierwszy raz w ciąży albo nie rodziły w okresie 2-5 lat. źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Badania_prenatalne

2021-09-13 17:22

O to chociaż zmywanie odchodzi ;) Ja mam i tak zawalone szafki wiec juz nie bardzo mam miejsce ;) zaraz dojdzie jeszcze podgrzewacz;) nie ma już gdzie tego stawiac;)

2021-09-13 17:13

Świeżo upieczona ma ok Ania gotuje teżs dysp fajnych przepisów.

Lidlomix też jest drogi,ale tańszy będzie jedna niż termomix . Dużo ludzi chwali pnie firmy i ponoć jest dużo łatwiej

2021-09-13 17:03

Anita mysle ze Lidlomix jak i Thermomix mają funkcję mycia miski wiec aż tak dużo mycia nie ma. My mamy już kilka lat thermomix i super sprzęt, można wiele rzeczy zrobić w krótkim czasie :) 

2021-09-13 17:01

Ten lidlomix to tez chyba nie jest tani z tego co slyszalam;( 

A zachwyty to fakt tez slyszalam ochy i achy ale ja cisnienia na ten sprzęt nie mam za duzo zmywania by było hehe ;)

2021-09-13 16:26

Z kwestia smaku i aniagotuje to ja ciągle coś gotuję i piekę. 

Ostatnio kupiliśmy lidlomixa ale wgl z niego nie korzystam, bo te przepisy jakieś dziwne. Poza tym jakbym miała przyprawiac tak jak oni tam zalecają to by wszystko było bez smaku.. Każdy przepis muszę modyfikować. Ludzie się zachwycają a ja nie rozumiem czym. Jest duże ułatwienie, duża oszczędność czasu , może po urodzeniu zacznę coś w nim robić. 

2021-09-13 15:17

Nattalley w ciąży robisz z cukrzycą? Takie średnio chyba jako posiłek w cukrzycy

Zupa jagodowa ?! Tego to nie słyszalam żal by mi było jagód na takie coś haha anabanama racuchy są mega proste , ja często robiłam na oko,ale ostatnio zrobiłam z lzrrpsiy kwestia smaku i to dopiero był smak 

2021-09-13 13:41

Ja zawsze jak nie mam pomysłu na obiad to robię racuchy najlepsze smaki dzieciństwa. Chociaż u mnie to bardziej na drugie śniadanie czy podwieczorek 

2021-09-13 11:59

Oj racuchy są prościutkie, ja je robię non stop ... zwłaszcza w ciązy haha