Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Badania prenatalne

Data utworzenia : 2013-01-29 03:52 | Ostatni komentarz 2022-07-24 11:37

Marzena_K90

28038 Odsłony
682 Komentarze

Badania prenatalne – badania płodu przeprowadzone w okresie rozwoju wewnątrzmacicznego. Zadaniem badań prenatalnych jest wykrycie chorób wrodzonych i genetycznych takich jak zespół Downa, wady cewy nerwowej, nieprawidłowości chromosomów. Przeprowadzenie badań prenatalne (inwazyjne) zaleca się głównie kobietom ciężarnym po 35 roku życia, które są pierwszy raz w ciąży albo nie rodziły w okresie 2-5 lat. źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Badania_prenatalne

2021-09-16 11:39

Dziewczyny może będą jeszcze raty 0% ja wam powiem ze jest nie zawodny, przy rozszerzaniu diety dla dziecka, można zrobić szybkie potrawy dla mnie super urządzenie. Wczoraj np zupe zrobiłam w 30min z resztek w lodowce, wszystko wykorzystuje. 

 

Ale taki odkurzacz to też mi się marzy, włączyć iść na spacer wrócić jak już odkurzy ;D 

Mazia wiadomo jak się ma taki odkurzacz to raz w tygodniu warto odkurzyć normalnym 

2021-09-15 19:19

Nattalley a to spoko bo ogólnie racuchy jednak same w sobie powinny spowodować wyskok bo chyba,że dodasz tak coś jeszcze białkowego bo tak to masz same węglowodany no i wiadomo tłuszcz, który pochłonęły

2021-09-15 17:36

Też marzyłam o thermomixie lub tej wersji lidlowskiej, ale jednak koszty na to nie pozwalają. My mieliśmyh taki odkurzacz, ale bardziej nas denerwował i wolałam już sama szybko odkurzyć 

2021-09-15 13:50

thermomix to moje marzenie ;) ale przez wyprawke dla bąbelka musialam zrezygnowac z niego ;p licze, ze znajde go pod choinka :D 

2021-09-15 09:21

Polecam Xiaomi że względu na przestępną cenę za rewelacyjna jakość.

Ze względu na fakt, że wszędzie walają sie moje włosy i trzeba bylo po każdym odlurzaniu czyścić szczotkę z włosów zastosowaliśmy taki myk, ze dokupilismy szczotkę do odkurzacza Cecotec Conga z miękkim włosiem dzięki czemu wszystkoe włosy trafiają do pojemnika na kurz. Na jakimś forum to wyczytałam. Może komuś sie ta informacja przyda :) 

2021-09-14 19:28

Anita ja praktycznie nie używam garnków jak korzystam z thermomixa no chyba że akurat sama robię obiad. :) ale fakt jak zaraz dojdą sprzęty dla dziecka zrobi się zdecydowanie mniej miejsca w kuchni :/

 

Nattalley mi zaczely skakac cukry niestety czasem zdarzy się że mam powyżej normy, zaczynam się stresować tym wszystkim do tego ciężko mi zjeść spokojnie i regularnie przy dziecku które ciągle chce mojej uwagi :( 

 

Taki odkurzacz też mi się marzy może namówię mojego żebyśmy sobie zrobili taki prezent na gwiazdkę :D 

2021-09-14 19:19

Ehh mi się marzy taki odkurzacz żeby za mnie posprzątał 

2021-09-14 19:09

Swiezoupieczonamama, ja właśnie nad tym z Xiaomi myślę cały czas i w nowym domu to będzie już mój must have 😁