Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Poród przy hemoroidach

Data utworzenia : 2014-01-14 13:14 | Ostatni komentarz 2020-06-22 14:02

Konto usunięte

4086 Odsłony
8 Komentarze

Zastanawia mnie jak wygląda poród przy hemoroidach dość dokuczliwych. Czy wystające guzki są przeszkodą ? Te okropne hemoroidy często uprzykrzają życie kobietom w ciąży jak i po porodzie. Ale...czy przy porodzie dają się odczuwać? I czy jest może ryzyko pęknięcia ? Któraś z Was się z tym problemem zmagała? Wiem ,że jest już wątek o hemoroidach ...ale mnie głównie chodzi o sam poród z nimi. Bo przyznam ,że wszystkie dotychczasowe leki ,z którymi miałam styczność mogą być przyjmowane do czasu ustąpienia bólu.. a czasem jednak jest tak ,że nie bolą ,a są duże i sprawiają problemy.

2020-06-22 14:02

Paulina mi po tamtym porodzie lekarz powiedział żeby stosować czopki prosto glyvenol bo są lepsze niż maści. Są jeszcze takie proktis-M, brałam je teraz w ciąży. 

Konto usunięte

2020-06-22 12:25

Ziemniaki jako czopki? nie ryzykowałabym raczej takich parametod leczenia...

2020-06-21 17:10

Niestety hemoroidy to utrapienie . Mogą peknac  podczas wysiłku jakim jest np poród. Mogą też peknac podczas parcia w łazience. Powinny zostać skontrowane przez proktologa. Są zioła np nasiadowki  z kory dębu które usmiezaja  ból spowodowany właśnie nimi. Są maści niektórzy polecają czopki z surowego ziemniaka. 

Konto usunięte

2020-06-14 12:39

U mnie po pierwszym porodzie zostały hemoroidy, ale kolejne wyszły przy drugim... w połogu szczególnie jest to bardzo dokuczliwe, smarowanie procto-glyvenolem niewiele daje, mam tylko nadzieje, że odrobinę się zmniejszą i wciągną za jakiś czas... jeśli nie czeka mnie ich leczenie

2016-09-05 23:59

Dziewczyny Patrycja założyła wątek w 2014 roku więc odpowiedzi już na pewno nie oczekuje.

2016-09-05 19:39

patrycja może porozmawiaj ze swoim ginekologiem? Z tego co wiem podczas parcia położna może po prostu je uciskać, by blokować ich pęknięcie ale to chyba tylko tyle.

2016-09-05 16:08

U mnie po porodzie hemoroidy praktycznie znikły. Powstały w ciąży i pod koniec zmagałam się z nimi okrutnie, bałam się co to będzie, a tu pozytywne zasloczenie :)

2014-01-14 13:36

Patrycja no właśnie ja mam ten problem. U mnie są duże ale nie bolą, nie pieką, nie swędzą - po prostu są! W czasie porodu nie myślałam o niech no i w sumie II faza porodu trwała tylko 5 minut także nic się nie przytrafiło w czasie parcia. Teraz zastanawiam się nad wizytą u proktologa, żeby coś zrobić w tym temacie.