Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Minął termin i... nic się nie dzieje!

Data utworzenia : 2014-01-04 20:08 | Ostatni komentarz 2021-05-17 13:44

kusia_ss

7391 Odsłony
61 Komentarze

Dzisiaj minął termin porodu wyznaczony na podstawie pierwszego usg. I tak jak do tej pory miałam skurcze to od jakiegoś tygodnia nic, kompletnie nic!! Co ciekawe do ostatniej wizyty u lekarza (która była tydzień temu) wszystko wskazywało na to, że urodzę przed terminem, szyjka zaczęła się skracać (w 34 tyg) i rozwierać (doszła do 2 cm rozwarcia) ale teraz wszystko stanęło w miejscu. Nie jestem jakaś panikarą więc czekam. Przy pierwszym dziecku wody odeszły mi w domu na dwa dni przed wyznaczonym terminem. Już nudzi mi się to czekanie. Próbowałam trochę przyśpieszyć (skaczę na piłce, piję siemię lniane, o seksie nie już nie wspomnę). Ale dziecku po nowym roku to już się chyba na świat nie śpieszy. Kolejną wizytę mam 8 stycznia, bo przez święta przychodnia była nieczynna. I teraz nie wiem, czy czekać do tej wizyty czy zgłosić się pod jakimś pretekstem do szpitala. Do 2 tygodni od terminu to jeszcze norma ale ja już chciałabym mieć poród za sobą....Co byście zrobiły?

2014-01-08 09:09

Najważniejsze, że zdrowa :) A jak córcia będzie się nazywać? :)

2014-01-08 08:54

No to teraz rzadko spotykane z tym, że rodzice nie chcą znać płci dziecka, ale to bardzo fajne uczucie, kiedy tak naprawdę płeć jest niespodzianką :) Trzymamy kciuki za Was, aby malutka była grzeczniutka i dała wypocząć mamusi :)

2014-01-08 08:42

Zaskoczenie bo nie znaliśmy płci dziecka - choć wszyscy (rodzina, znajomi, etc) wróżyli syna. Bo niby ładnie wyglądałam, miałam mały brzuszek i takie tam ciążowe przesądy :D my się w sumie nie nastawialiśmy ani na córkę ani na syna. Czekaliśmy co będzie i już :) Malutka jest taką chudzinką, że aż się boją. ale za to póki co grzeczniutka - tylko cycuś i dalej śpi :)

2014-01-08 07:54

Kusia gratulujemy i życzymy zdrówka dużo :) też jestem ciekawa dlaczego było zaskoczenie?:)

2014-01-08 07:40

Gratulujemy;-) malusia dziewusia ;-)

2014-01-08 00:49

Gratulacje! Szczuplutka zapewne ta Twoja dziewuszka?

2014-01-07 21:25

Gratulacje!!!! Niech maleńka zdrowo rośnie! Czekamy na zdjęcie :)

2014-01-07 21:19

Gratulacje:)