Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Zabawy ojca z dzidzią w brzusiu

Data utworzenia : 2013-10-14 11:12 | Ostatni komentarz 2014-10-13 10:10

Lusi636

5302 Odsłony
32 Komentarze

Wczoraj córcią z ojcem zrobili sobie małą zabawę :) On uszczypnął delikatnie brzuch, ona kopnęła w ramach rewanżu i tak przez ponad pół godzinki :) Oni świetnie się bawili, ja odczuwałam tą zabawę podwójnie ;) Nie powiem, że wywoływało to u mnie radość widząc jaką frajdę sprawia to tatuśkowi a i maleństwu pewnie też skoro reagowała :) Czy u Was tatusiowie również mieli takie pomysły ? :)

2014-10-13 10:10

Synek będąc w brzuszku często reagował na głosy. Wtedy kopał na wszystkie strony i czasami prosiłam męża żeby przez chwilę nic nie mówił, bo brzuszek bardzo się ruszał a mały kopal niesamowicie.

2014-10-13 09:30

Mój mąż już jak dowiedział się, że jestem w ciąży to od razu rozmawiał ze swoim maluchem i rozmawia do tej pory

2014-10-02 17:39

gdy byłam w ciąży mój ślubny naciskał lekko na brzuch i wtedy syn mu odpowiadał kopniakiem. przystawiał usta do brzucha i mówił do niego i mały wtedy też reagował :) super uczucie, super chwile

2014-10-02 10:45

U nas tez reagowala na glos taty bardzo zywo, brzuch mi caly skakal:) Momentami bylam zazdrosna ze tak reaguje na niego a na moje pieszczotki mniej, no ale mnie slyszala caly czas ;)

2014-10-02 09:27

Nasza krolewna do tej pory jak rano uslyszala ze tata juz cos gada to zaczynala tak szalec ze brzuszek wygladal jak sztorm na morzu, ale jak tylko przykladal reke byla cisza.. A nagle wszystko sie zmienilo, tata do niej mowi,zaczepia przez brzuszek a ona szaleje ze az milo, i tatus szczesliwy i dziecko zdrowo stymulowane :) rosnie corka tatusia

2014-10-01 13:23

Mąż dużo mówił do brzuszka i często kład rękę na brzuszku. Uwielbiałam te momenty.

2014-09-26 12:13

Moja córka jest cwana, strasznie figluje w brzuchu jak lezę przykryta, albo mam bluze. Gdy skupiam się na tym co robi albo przykładam rekę wtedy się uspokaja. Wracam do poprzedniej pozycji i znowu zaczyna figlować :D Tak więc bawi się w "chowanego" :D Ale tatusiowi da się "dotknąć" :D Wtedy jak przykłada ręke to mała rozpycha się w brzuchu :d Najwidoczniej jest mi pisanie tylko czucie od środka :D

2014-09-25 20:19

Mąż uwielbiał mówić do Izy jak była w brzuszku,przytulał się do brzusia,a ona czasami dała mu delikatnego kopniaczka:) Często kładł rękę na brzuszku,a mała przesuwała rączką lub nóżką po brzuszku tak jakby chciała odwzajemnić dotyk :)