Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Przebieg porodu – czego się spodziewać

Data utworzenia : 2013-10-03 15:51 | Ostatni komentarz 2018-05-03 20:09

Redakcja LOVI

20625 Odsłony
314 Komentarze

Lada dzień zostaniesz mamą. Nie możesz się doczekać ale jesteś też przerażona wizją trudnego i długiego porodu, szczególnie jeśli to Twoje pierwsze dziecko. Wiedza jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Dowiedz się, co Cię czeka, a będziesz przygotowana na (prawie) wszystko.

2017-11-06 10:18

Agniejeska gdzieś mówiłaś o kołysce wiesz ze są łóżeczka takie zwykłe na biegunach ? Potem gdy dziecko większe bieguny się zdejmuje i juz się nie buja :D

2017-11-06 10:12

Agniejska pamiętam jak pojechalismy z rodzicami na długi weekend i rozladowal mi sie telefon, az plakalam bo wtedy mój maz - jeszcze jako chłopak pisał a ja nie mogłam sie z nim skontaktować. Jakie to bylo ciężkie dla mnie tyle czasu bez kontaktu z nim. A teraz ładowarka w zapalniczce w aucie. Materac tez bez wysiłku idzie napompowac, gazowka, ławki zamiast koca, namiot jak wielki pokój, blisko sklepy. Kiedys nawet nam pizzę dowiezli. Pełna wygoda tylko bez kibelka ;)

2017-11-06 09:42

Rewers to ty jezdzisz jak my:-). Chociaz wyjazd pod namioty kiedys a dzisiaj to zupelnie inna bajka. Teraz mamy ze soba wszystko co potrzeba. Kiedys bralo sie iglo i jechalo ze znajomymi. A teraz namiot przeogromny i wszystko co potrzeba w srodku.

2017-11-06 08:27

Grimper ja akurat jezdze bardziej tak na " dziko" bo na rybki nad Wisłę. Ale jakbym jeździła właśnie nad jeziorko na pole namiotowe to nie przejmowała bym sie płaczem dzieci bo i tak ludzie na takich wypadach nie śpią :D z drugiej strony za dzieciaka tez wyjezdzalismy czasem nad jezioro i ci powiem mieliśmy z kim pobiegać zawsze bo dzieci pełno. Wszystko jest dla ludzi a takie wyjazdy to wielka frajda ;)

2017-11-05 23:31

Pamiętam jak jeździłam z rodzicami pod namiot, była nas 4 dzieci, jeździli każdego roku. Ą ja jakoś też nie mogę się przelamac z moimi dziećmi. Niby mam namiot starego typu taki wielki, grubszy niż teraz są produkowane, ale jakoś nie umiałam sobie tego wyobrazić. Chyba ze względu na wygodę i nocne płacze moich dziewczyn- wygonili by nas z pola ;) Ale dalyscie mi do myślenia, pomysł na przyszłe wakacje super, muszę namówić meza.

2017-11-05 22:44

Agn świetne rozwiazanie z tą kamerka. Aż sama zaczęłam się nad tym zastanawiać. Wygoda w momencie kiedy dziecko śpi w innym pokoju. Kupowałas nowy sprzęt czy uzywany? Agniejeska jak tylko urodzi sie córeczka zmienisz zdanie. Wyjazdy to bedzie odskocznia od codzienności. Spodobają sie zarówno Tobie jak i córeczce:)

2017-11-05 09:58

My tez mamy sie ciężko zapakować teraz zmienilismy auto na kombi wiec bedzie troche lżej. Moi rodzice zawsze jeżdżą z nami tak ze dwa auta pełne . Maja takie cos jak twoje łóżka ale idzie z tego ściągnąć kawałek i jest fotel. U nas bardzo dużo namiot zajmuje niby w torbie ale ogromny jest.

2017-11-05 09:21

Moj maz jezdzi na nocki na ryby i stad taki sprzet. Jak jedziemy we dwojke to ledwo co sie miescimy w kombi a sa zlozone siedzenia i zapakowany jest po sam dach. Wiec zanim pojedziemy z malutka trzeba dokupic przyczepke. Ewentualnie drugie auto. :-). My mamy takie lozka jak na zdjeciu sa. Powiem ci ze sa bardzo wygodne. A co do spiworka to wlasnie mialam zamiar szukac wiec moze kupie taki jak wlasnie mowisz:-).