Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Poronienie

Data utworzenia : 2013-01-17 11:20 | Ostatni komentarz 2022-12-01 09:07

P.Janik

21369 Odsłony
409 Komentarze

Nie każda z nas przez to przechodziła, jednak wiem że część na pewno... Ja miałam szczęście, nie spotkało mnie to nigdy. Jednak boje się, że przez konflikt serologiczny poronię w następnej ciąży... Czy kobiety które przez to przeszły mogą podzielić się swoimi przeżyciami tutaj?

2022-12-01 09:07

Jestem 31 dni po zabiegu i nadal nie mam okresu. Niby w internecie piszą, że miesiączka wraca między 4, a 6 tygodniem, więc mam jeszcze chwilę, ale bóle brzucha i skurcze już mam od dwóch tygodnie. Byłam dwa dni temu na wizycie kontrolnej i ginekolog powiedział, że "zbiera się" i że jeśli nie dostanę do 6 tygodnia to da mi leki na wywołanie. Jak to było u Was, no i czy zmieniły Wam się objawy przed miesiączką? Do tej pory na tydzień przed bolały mnie piersi, a teraz tylko te bóle brzucha i skurcze 

2022-11-13 21:18

Ja uważam że w delikatny. Plotkowniu nie ma nic złego po prostu taka natura człowieka 

2022-11-13 11:16

To plotkowanie to chyba trochę w naturze człowieka jest. Ale trzeba się starać mówić dobrze o to innych a nie źle 

2022-11-12 22:34

Jak człowiek plotkuje innego i o nim rozmawia to tylko o nim źle świadczy i o tym że jego życie nie jest na tyle ciekawe i zajmuje się życiem innych 

2022-11-11 23:01

Jakby nie patrzeć to ludzie patrzą na innych, a nie na siebie. Zachęcają do posiadania dzieci ale nie pomagają w ich wychowaniu.. posiadanie dzieci powinno być przemyślane bo jednak to obowiązek na całe życie...najpierw "postarajcie się o kolejne dziecko, niech mają rodzenstwo" później przy kolejnych dzieciach pytanie "po co robiliscie tyle dzieci skoro sobie nie radzicie" :p ja osobiście zawsze chciałam mieć 3 ;) narazie mam 2 i jestem bardzo szczęśliwa  ;) przyznam, że kiedy urodziłam pierwszego syna to od razu słyszałam dobre rady "starajcie się od razu o drugie bo byc jedynakiem to nie za dobrze ". Tylko my o planowaniu dzieci i staraniu się nikogo nie informowaliśmy, dopiero kiedy udało się. Tak to przytakiwalismy wszystkim he.

2022-11-11 22:12

Tak a jak już jest 5 to jest potem mowa kiedy oni skończą tyle dzieci sobie zrobili. Nigdy nie dogodzisz ludziom. A to przecież twoje życie i to ty decydujesz ile będziesz miał dzieci 

2022-11-11 14:18

Ania dobre dobre z tym demotem ;) 

A niestety taka prawda, ludzie są wścibscy i najlepiej to by chcieli wiedzieć wszystko a czasami ktoś nie ma ochoty rozmawiać o swoich problemach

2022-11-11 11:51

Tak jak nie ma dziecka, to kiedy dziecko. Jak już jest to kiedy drugie. Jakby ktoś miał 5 to ciekawe czy pytają kiedy następne :D 

Btw. Wrzucam demota trochę w innym kontekście, ale zawsze można podmienić :D