Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Farbowanie włosów a ciąża

Data utworzenia : 2019-02-06 19:51 | Ostatni komentarz 2019-08-15 13:09

sonia.walach

1358 Odsłony
61 Komentarze

Drogie Mamy i nie Mamy ;) co sądzicie na temat farbowania włosów? ja dzisiaj byłam u fryzjerki, która wykonała swoją pracę cudownie za co jestem jej bardzo wdzięczna :) dodam że jestem na początku 5 miesiąca ciąży ;) zauważyłam już dużo ludzi, którzy krytykują to co zrobiłam... że zaszkodzi dziecku, że ja się gorzej poczuje, ale sama znam też kobiety które w ciąży zafarbowały włosy i i z nimi było wszystko w porządku i z dziećmi :) proszę o Wasze opinie(za zbędne i obraźliwe komentarze dziękuję) ;)

2019-08-15 13:09

Co do samego farbowania, zrobię to w przyszłym tygodniu, bo już mi przeszkadzają te moje długie kudły i te widoczne odrosty :) Nie wiem, czy do października zdążę jeszcze raz... Jak nie, to już będę musiała po porodzie :)

2019-08-14 21:35

Dobrze wentylowane pomieszczenie to podstawa. Bo co z tego że my wybierzemy farbę bez amoniaku skoro ktoś inny może przyjść w tym czasie na farbowanie i będzie czuć amoniak

2019-08-14 20:31

W dzisiejszych czasach w wielu salonach fryzjerzy korzystają z farb bezpiecznych dla kobiet w ciazy. Nie mają one aż  tak intensywnego zapachu jak zwykłe farby z amoniakiem. Stosowanie takich farb jest jak najbardziej bezpieczne dla kobiet w stanie blogoslawionym :) 

2019-08-14 19:59

Ostatnio farbowałam włosy i niema przeciwwskazań. Jeśli przeszkadza Wam zapach amoniaku to lepiej odpuści albo użyć farby bez amoniaku. Ja natomiast zdałam się na koleżankę i dobrze wentylowane pomieszczenie,  farbuje włosy  co kilka miesięcy więc farba trzyma się  długo i robię tylko odrosty. 

2019-08-14 13:31

Zgadzam się z opinią MAMAMEG w 100 procentach ☺️

2019-08-14 07:54

Ja również farbowalam włosy w 3 miesiacu ciąży i fryzjerka mi odradzala że zmieni mi się kolor bla bla. Ale pofarbowala i bardzo byłam zadowolona i nie zmienił mi się kolor ani nic. Z zawodu jestem fryzjerka i sama wiem że do salonu chodzi mnóstwo kobiet w ciąży i są zadowolone z koloru bo przychodzą na dalsze farbowania. Więc to są chyba bardziej zabobony. 

Bo mi mówiono że farbowanie w ciąży włosów to dziecko będzie Rude ? ? ? 

2019-07-31 19:19

Magicznypazur dobrze napisałam. Nie wiem czego się przyczepilas. Wcześniej na samym początku pisałam że słyszałam że w ciąży używa się farby bez amoniaku.

A o o bezpiecznych farbach z amoniakiem nie słyszałam ale napisałam że nie twierdzę ze takich nie ma bo mogłam o nich nie slyszec tak jak napisałam wcześniej 

2019-07-31 16:45

aneczkaa006 to przeczytaj jeszcze raz to zdanie, które napisałaś :) I nie napisałam, że dla mnie jest niezrozumiałe to co napisałaś, a po prostu bez sensu :) Ale mniejsza o to ;-)