Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Samoopalacze i balsamy

Data utworzenia : 2018-05-08 10:52 | Ostatni komentarz 2020-05-17 12:38

Olka154

2314 Odsłony
40 Komentarze

Dziewczyny nie wiem czy był już taki wątek ale nie mogę znaleźć na forum nic podobnego więc proszę was o radę, jestem w 29 tc. za trzy tygodnie idziemy na wesele i tak się zastanawiam czy mogę przed uroczystością użyć chociaż z dwa razy samoopalacza albo balsamu brązującego bo wiem że opalanie jest nie wskazane...

2020-05-17 12:38

A ja tam uważam że yo przesada. Wtstrsmczy się pomalować i już się ładnie wygląda, opalenizna z damoopskacxy6itai jest pomarańczowa to jeszcze gorszy byłby efekt 

2020-05-14 23:03

Trochę mi tu reklamą zaleciało. 

Zresztą myślę ze ta dziewczyna jakoś sobie poradziła bo komentarz jest z 2018 r. ;) 

2020-05-14 21:09

Jezeli jestes w pierwszym trymestrze zrezygnuj z samoopolaczy czy balsamow brazujacych za duzo niebezpiecznych skladnikow wchlonie sie do organizmu przez co moze miec to wplyw na plod ;) Drugi i trzeci trymestr jest bardziej bezpieczny ;) znajdz preparat ktory ma naturalne skladniki a jak najmniej chemii. Ja mimo wszystko byl calkowicie z tego zrezygnowala i tak nikt tej opalenizny nie zauwazy bardziej beda sie zachwycac twpim brzuszkiem i jak pieknie rozkwitasz w ciazy ;)

2020-05-11 21:48

Ja bym poczytała czy jest wskazany kobietom w ciąży. 

2020-05-11 21:19

Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, proponowałabym Ci zrezygnować z opalaczy drogeryjnych. Sama, zdecydowałam się na zakup pianki samoopalającej w tym miejscu: tanexpert24.pl i jestem w stanie polecić Ci ją z całego serca. Jest prosta w aplikacji i gwarantuje opaleniznę wyglądającą bardzo naturalnie, na czym powinno zależeć każdemu).

2018-05-15 08:27

Na plaży trochę inaczej, choć jadąc z dziećmi to i o leżeniu za bardzo nie ma mowy :P Więc myślę, że ten etap również za mną ;] Aczkolwiek często widzę, jak panie na balkonach się opalają, co zawsze nasuwa mi jedno pytanie, rany skąd one biorą na to czas, bo mi byłoby go szkoda:)

2018-05-13 08:12

Z tego co czytam nie powinno się używać samoopalaczy w pierwszym trymestrze ale później i tak należy uważać na skład. Chodzi o składnik kremów DHA- Dihydroaceton, który może nie być bezpieczny. Lekarze też piszą, że lepiej stosować tylko kosmetyki przeznaczone dla kobiet w ciąży.

2018-05-12 22:49

ja również bym nie ryzykowala jeśli nie bylo atestowane co do wakacji też bym chciała dawno nie byłam nad morzem.