Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Pierwsze oznaki ciąży - poznaj je!

Data utworzenia : 2018-04-08 22:12 | Ostatni komentarz 2024-01-25 14:20

Konto usunięte

76863 Odsłony
985 Komentarze

Starasz się o dziecko i od kilku dni czujesz się inaczej niż zwykle? Masz przeczucie, że Wasza rodzina się powiększy? Podpowiadamy, jakie zmiany w organizmie mogą zwiastować wczesną ciążę.

2023-12-30 10:42

Takie głupie tłumaczenie że chcieliby mnie zobaczyć, w tamte święta nie mogli przyjechać bo ten najstarszy miał komunię, a my nie pojechaliśmy bo też nam się nie przelewa a oni mieszkają bardziej przy granicy z Francją. W tamtym roku szwagierka była w ciąży i urodziła, więc ta mała będzie mieć rok a ta druga chyba z 3 lata.

2023-12-29 23:19

A swoją drogą goście też trochę nieogarnięci. Wiedząc jaka jest sytuacja ja bym wolała odpuścić wizytę albo wziąć nocleg w hotelu, żeby dać ciężarnej spokojnie przeżywać końcówkę ciąży. Nie miej skrupułów- jeśli się nie czujesz na silach - powiedz im to wprost

2023-12-29 17:23

Jak coś idź do pokoju i odpocznij . Zresztą ty już na końcówce ciąży to w sumie odpoczynwk jak najbardziej wskazany 

2023-12-29 11:34

O kurcze.. wierzę Ci, że wolałabyś teraz spokój i ciszę. Mam nadzieję,  że dają Ci odpocząć i nie będziesz musiała być na każde ich wezwanie. Powinni sami to zrozumieć 

2023-12-28 17:58

Kiedy przyjadą to przeproś ich i np idź położyć się..  chyba zrozumieją, ze złe czujesz się.. skoro przyjeżdżają z Niemczech to pewnie beda chcieli gdzieś pojechać i nie będą cały czas siedzieć w domu.. dla mnie mąż zawsze mówił żebym nie patrzyła na gości tylko szła poleżeć bo każdy rozumie ,bze jestem w ciąży czy później w połogu.. 

Szkoda , że mąż nie przełożył tej wizyty bo 3 dzieci może dać w kość..  miło czasami poleżeć chociażby w ciszy

2023-12-28 17:38

Dziś byłam na badaniach, które zleciła m pani doktor i czekam do środy na wizytę.

W sobotę ma do nas przyjechać moja szwagierka z mężem i trójką dzieci, którzy mieszkają teraz w Niemczech z teściową, szczerze nie mam najmniejszej ochoty na tą wizytę a mój mąż to nawet nie umi się odezwać, że ja powinnam odpoczywać, a nie żebyśmy jeszcze gości przyjmowali, masakra.

2023-12-28 14:18

Ja u siebie nigdy nie widziałam kiedy brzuch obniża się..  Może dobry sposób z tym lustrem ;)

2023-12-28 13:14

Widziałam gdzieś sposób, by sprawdzać czy brzuch się obniża. Pępek pomalować farba czy Szminka i co kilka dni odciskać brzuch na lustrze